Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Live Fearlessly™ Parfémová voda | foto: Mary Kay

  SOUTĚŽ: Chceš zářit i na podzim? Vyhraj kosmetický balíček od Mary Kay!

  Mary Kay na podzim přichází s inovativní péčí, která okamžitě povzbudí vaši pleť a vyzdvihne její krásu. Nechybí ani kolekce dekorativní kosmetiky v trendy odstínech, které sluší každé ženě, a nová, energizující vůně. Zjistěte více o podzimních novinkách Mary Kay, odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte balíček, ve kterém najdete i pleťovou masku od Mary Kay k dokonalé péči o pleť.
  Mary Kay na podzim přichází s inovativní péčí, která okamžitě povzbudí vaši pleť a vyzdvihne její krásu. Nechybí ani kolekce dekorativní kosmetiky v trendy odstínech, které sluší každé ženě, a nová, energizující vůně. Zjistěte více o podzimních novinkách Mary Kay, odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte balíček, ve kterém najdete i pleťovou masku od Mary Kay k dokonalé péči o pleť.

  ČTI TAKÉ:  ZASE TO MEZI NIMI JISKŘÍ? SELENA A JUSTIN BYLI VIDĚNI SPOLU U DOMU ZPĚVAČKY!

  Mary Kay spolupracuje při vývoji produktů s celosvětovými lídry v oblasti módy, vizáže, dermatologie a parfémů, a na trh tak přináší trendy přípravky vysoké kvality.

  Na podzim si pro vás připravila přelomovou novinku v inovativní péči o pleť v podobě Multimaskingu. Kombinujte masky Mary Kay® k docílení bezchybné pleti.

  PROČ?

  Každá část vaší pleti vyžaduje trochu odlišnou péči. T-zóna se obvykle více mastí a tváře bývají naopak sušší. Zaměřte péči přesně tak, jak potřebujete, abyste dosáhla těch nejlepších výsledků.

  JAK?

  Naneste různé masky na různé části vašeho obličeje podle konkrétní potřeby. Nezapomeňte ani na citlivou oblast kolem očí a rtů. Štětec na podkladovou bázi vám umožní nanést přesné množství jednotlivých masek na konkrétní partie obličeje.

  Mary Kay® Štětec na podkladovou bázi

  Mary Kay® Štětec na podkladovou bázi

  JE VAŠE PLEŤ PŘÍLIŠ ZATĚŽOVANÁ A UNAVENÁ?

  Vdechněte jí život s pomocí TimeWise® Hydratační gelové masky s regeneračním účinkem (750 Kč). Minimalizuje jemné linky a vrásky, snižuje výskyt pórů a pleť je díky ní pevnější, zdravější a hebká na dotek. Nechte ji působit 10 minut nebo ji naneste jako masku na spaní – dáte tak víc prostoru pomocným složkám obnovujícím zdraví vaší pleti a docílíte ještě lepších výsledků.

  TimeWise® Hydratační gelová maska s regeneračním účinkem

  TimeWise® Hydratační gelová maska s regeneračním účinkem

  UNAVENÉ OČI?

  Použijte Uklidňující oční masku (540 Kč), která obsahuje chladivou směs přírodních a rostlinných výtažků. Lze ji použít jako masku nebo jako přípravek běžné péče.

  Mary Kay® Uklidňující oční maska

  Mary Kay® Uklidňující oční maska


  MASTNÁ A PROBLEMATICKÁ PLEŤ?

  Odstraňte nečistoty, které ucpávají vaše póry a přispívají tak k problematické pleti. Použijte Clear Proof® Hloubkově čisticí masku s aktivním uhlím (650 Kč), která zajišťuje trojí účinek. Čistí pleť, okamžitě redukuje lesk a díky účinnému komplexu přírodních složek pomáhá k dosažení bezchybné pleti. Jednoduše ji nechte 10 až 20 minut působit, poté důkladně opláchněte teplou vodou a naneste hydratační krém.

  Clear Proof® Hloubkově čistící maska s aktivním uhlím

  Clear Proof® Hloubkově čistící maska s aktivním uhlím

  SUCHÁ, S NEDOSTATKEM SVĚŽESTI?

  TimeWise® Rozjasňující maska (650 Kč) obsahuje složky, díky kterým bude vaše pleť hebká a dostatečně hydratovaná. Navíc vaši pleť okamžitě rozjasní a dodá jí svěží vzhled. Používejte ji třikrát nebo čtyřikrát v 10ti denním intervalu a pozorujte výrazné zlepšení.

  TimeWise® Rozjasňující maska

  TimeWise® Rozjasňující maska

  V deštivém období, kdy se brzy stmívá a počasí náladě moc nepřidá, jistě oceníte novou energizující Parfémovou vodu Live Fearlessly (1190 Kč). Byla inspirována odvážným životním příběhem Mary Kay Ash, zakladatelky společnosti Mary Kay, a je příkladem pro moderní neohrožené ženy na celém světě. Horní tóny se skládají z italského bergamotu a zázvoru, střední z růže, konvalinky a orchideje a spodní tóny z pražených tonkových bobů, cedrového a santalového dřeva a vanilkového aroma.

  Live Fearlessly™ Parfémová voda

  Live Fearlessly™ Parfémová voda

  Balíčky sestavené z pleťové masky a nové vůně můžeš vyhrát i v naší soutěži. Stačí odpovědět na dvě otázky.

  Soutěžní formulář najdeš zde.

  Mary Kay

  www.marykay.cz – jediný autorizovaný prodejce kosmetiky Mary Kay

  Chceš zářit i na podzim? Vyhraj balíček od Mary Kay!

  Na otázky můžete odpovídat od 30. října 2017 do 5. listopadu 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Kosmetický balíček Mary Kay obsahující hloubkově čistící masku s aktivním uhlím + novou vůni Live Fearlessly získají tři výherci, jejichž správná odpověď přijde 50., 100. a 115. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.