Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Promotion
 • Sony představilo smartphone za více než 65 tisíc, Motorola má levný mobil s masivní baterií

  17. února 2021 19:23
  Máme pro vás pozvánku na nejnovější díl pořadu SMARTmania, který se věnuje novinkám a zajímavostem ze světa technologií. Tentokrát to bude hlavně o automobilech. Premiérový díl odvysíláme už dnes v 17:30, tak se nezapomeňte dívat. Případně si můžete naladit reprízy ve středu a v neděli.

  Na český trh dorazila nová Moto G9 Power, které klidně můžeme říkat mobilní powerbanka. Největším lákadlem je totiž masivní 6000mAh baterie, která slibuje několikadenní výdrž. A až se dostanete do stavu, že akumulátor vybijete, díky rychlému nabíjení nebude problém šťávu zase rychle doplnit. Rozhodně se nejedná o žádného drobečka – díky 6,8palcovému displeji a hmotnosti 221 gramů o něm při přenášení rozhodně budete vědět. Jen škoda, že na takto velké úhlopříčce výrobce vsadil jen na HD rozlišení.

  Moto G9 power

  Když společnost Sony loni v únoru představila vlajkový smartphone Xperia 1 II, zmínila se i o jeho dvojčeti Xperia Pro s několika specialitami pro profesionální fotografy. Už loni se spekulovalo, o kolik bude tento model dražší, ovšem po zbytek loňského roku jsme o tomto zařízení neslyšeli. Téměř po roce od uvedení přichází tento telefon na trh, ovšem jeho cena je více než astronomická.

  Xperia Pro

  Na spodní straně najdeme jednu z největších novinek, která u smartphonů opravdu není běžná. Jedná se o microHDMI port umožňující kabelové připojení k fotoaparátu. Xperii Pro tak lze rázem proměnit v profesionální 4K monitor ke kameře. Xperia Pro má také bohatší bezdrátové možnosti včetně podpory 5G sítí. Sony dokonce poskytuje specializovanou aplikaci, která slouží právě k testování síly signálu.

  Také pro vás máme test elektrických novinek Volkswagen ID.3 a Škoda Octavia iV v edici pro rok 2021. Navíc jsme prověřili i chytré hodinky Xiaomi Amazfit Watch GTS 2, které nabízejí skvělý poměr ceny a výkonu.

  Pokud nestihnete úterní premiéru v 17:30, můžete si SMARTmanii naladit v repríze ve středu ve 14:00, a případně v neděli v 11:00 a 16:00. Záznamy všech odvysílaných dílů naleznete v archivu pořadu. Pořad vzniká ve spolupráci se serverem SMARTmania.cz, kde každý den najdete ty nejnovější trendy a novinky ze světa technologií.

  Související