Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Sleduj v úterý dokument Rybiček 48 z jejich cesty do Ameriky!

  25. června 2018 21:16
  Kapela Rybičky 48 vyrazila na výlet do USA, kde natočila i klip k poslednímu singlu Američan z Poličan a byl to mejdan! Uvidíš to na Óčku v úterý od 21:00!

  ČTI TAKÉ: ARIANA GRANDE SLAVÍ 25. NAROZENINY! 15 VĚCÍ, KTERÉ O NÍ MÁLOKDO VÍ

  Rybičky 48


  Skupina Rybičky 48 představuje travel dokument Americká krása. Klip Američan z Poličan, který ve Spojených státech natočili, slaví svůj první milion na Youtube. Po šesti letech Rybičky 48 vydají v říjnu rovnou dvojalbum, které pokřtí v Brně. Kapela též oznamuje, že jejich listopadový koncert v pražské Lucerně je již vyprodán.

  „Na desce budou všechny singly z posledních šesti let, a navíc k tomu bude přiložený druhý album, kam nahrajeme dvanáct nových songů,“ říká zpěvák Kuba Ryba a dodává: „Půjde o takovou B-side, kde bude mít každý z kapely tři svoje písničky. Nebudeme se vůbec ohlížet na hudební styly. Prostě kdo má co rád.“

  Fotogalerie

  Album BEST FUCK OFF spatří světlo světa v říjnu tohoto roku. Na vydání desky bude navazovat stejnojmenné koncertní turné BEST FUCK OFF TOUR, v jehož závěru bude album také pokřtěno.

  „Těšíme se na nový písničky, který zahrajeme na podzimním turné a jsme nadšení ze zájmu našich fanoušků. Vždycky byl náš sen zahrát si v českým hudebním svatostánku, ve velkém sále Paláce Lucerna. Je naprosto fantastický, že koncert je vyprodán půl roku dopředu“, říká kytarista Petr Lebeda.

  Z43d78e20n32a S41t79e36h63l14í86k73o41v65á

  Tak to se ráda na tento dokument podívám. Američan z Poličan je tak boží písnička, denně jí zpíváme s dětma od té doby co vznikla. Oni hlavně hulákají na celou ulici ty pasáže v "američtině", aby každý slyšel, jak krásně umí anglicky ;-D;-D;-D

  Související