Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Slavný rozhovor! Gigi Hadid se ptá sestry Belly, ta prozradila vše!

  15. května 2018 12:45
  Většinou předvádí a fotí oblečení, teď se navzájem Bella a Gigi vyzpovídaly v novém rozhovoru.

  ČTI TAKÉ:  BELLA HADID VARUJE SESTRU GIGI PŘED ZAYNEM: „NEVRACEJ SE K NĚMU!“

  Bella a Gigi Hadid

  Modelky Gigi a Bella Hadid nejsou jen sestry, ale mají k sobě blízko i co se týče práce. Obě jsou úspěšné modelky, krásné ženy, vedle kterých se objevují i úspěšní muži. V případě Gigi to je Zayn Malik a v případě Belly zřejmě The Weeknd. Holky se navzájem vyzpovídaly pro časopis Haper´s Bazaar a prozradily mnoho zajímavých informací.

  Gigi Hadid: Fanoušci předpokládají, že tě znají, protože jsi neustále na očích. Existuje ale jedna věc, která by lidi překvapila, kdyby se o tebe dozvěděla?

  Bella Hadid: Neexistuje den, kdy bych se neusmála. Lidé neustále říkají, že se tvářím pořád stejně. Fotografové mi často říkají, ať se trávím neutrálně nebo znuděně, ale není to tak, že bych to byla opravdu já. Ale jako dítě jsem se smála pořád.

  Gigi: Je legrační, že si o tobě lidé myslí, že se nesměješ. Viděla jsem spoustu komentářů o tom, ale já tě znám pořád usměvavou. 

  Bella Hadid

  Gigi: Myslíš, že na to mají vliv sociální média?

  Bella: Dříve jsem se sociálními sítěmi hodně bojovala, ale teď to beru jako součást mé práce. Lidé často vidí fotku a říkají si, že mě musí znát, ale není to tak. Sociální sítě ukazují jen část mě.

  Gigi: Je zvláštní, když lidé na Instagramu vidí fotku, myslí si, že o tobě všechno vědí.

  Bella: Vidí jen malý kus mého života, třeba bulvární fotky, jak opouštím svůj dům. Víš, jak je to trapné. Vyjdeš ven a čeká tam na tebe čtyřicet lidí s foťáky.

  Bella

  Gigi: A pokud tě vidí nenamalovanou, ptají se, co se ti stalo. Ve skutečnosti máš však mnohem více trpělivosti a soucitu než kdokoliv jiný, koho znám. Vždycky se zastavíš s fanoušky a je jedno, jak moc dlouhý den v práci máš za sebou.

  Bella: To se odráží v tom, jak jsme byly vychované. Naše maminka nás vždycky učila, že bychom se měly ke všem chovat stejně, ať je to prezident nebo člověk, který pracuje pod vámi. Všichni jsou důležití. Proto se vždycky zastavím s fanoušky. Mohli by být doma s rodinou, ale nejsou; čekají před hotelem v chladném prostředí, jen aby mě viděli. To něco znamená!

  Holky jsou úspěšné modelky

  Gigi: Další věc, kterou o tobě nevědí, že jsi velmi rodinně založená.

  Bella: Velmi. Lidé si myslí, že miluji party, ale to je minulost. Nemůžu se dočkat až si o víkendu sednu na gauč. Teď, když se naše kariéry rozjely a máme hodně práce, je poslední věc, co bych v sobotu večer chtěla, je jít na party. Chci být s těmi lidmi, co miluji. Stejně jako normální lidé i my hrajme hry, koukáme na filmy; všechny ty normální věci, které jsme dělaly v dětství, než jsme se staly slavnou Gigi a slavnou Bellou.

  Co děláš, proto to abys byla soustředěná?

  Bella: Před prací poslouchám meditační hudbu, pomáhá mi hodně spánek. Vždycky ráno jsem alespoň třicet minut bez telefonu, abych mohla začít fungovat, ještě než vidím, co se děje ve světě. Chci být sama alespoň třicet minut.

  ČTI TAKÉ:  BELLU HADID A THE WEEKNDA NACHYTALI PŘI LÍBAČCE V CANNES! JSOU OPĚT SPOLU?

  Bella Hadid

  Bella a The Weknd

  Gigi Hadid a Tommy Hilfiger

  Bella Hadid

  Bella Hadid

  Gigi Hadid

  Gigi Hadid

  Bella Hadid se opravdu nestydí.

  Gigi Hadid a Bella Hadid s bráchou Anwarem

  Gigi Hadid a Zayn Malik

  Gigi Hadid

  Gigi Hadid pro Tommy Hilfiger

  Gigi Hadid

  ČTI TAKÉ: 

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:45 středa 12. září 2018. Anketa je uzavřena.

  • 23
   LOVE
  • 11
   WTF
  • 10
   SUPER
  • 10
   LOL
  • 10
   FAIL
  • 8
   OMG

  Související