Slavní a jejich první sex! Kdo o to přišel už v osmi letech?

29. července 2021 14:24
První sex je pro mnoho lidí výjimečný a jedinečný. Jinak to nemají ani známé osobnosti. Víte, v kolika letech o nevinnost přišla Katy Perry nebo Daniel Radcliffe? Možná budete překvapeni!

Daniel Radcliffe o panictví přišel během natáčení

1. Vanessa neustála fanynky 

Zac Efron se s Vanessou Hudgens potkal během natáčení High Scool Musical. Byli si blízcí od první chvíle, a tak o své panictví přišel právě s ní. Možná by jejich vztah dospěl až ke svatbě. To by ale Vanessa musela skousnout Zacovy fanynky, kterých na ni bylo prostě až moc. 

MUZIKÁLOVÝ KVÍZ! JAK SE VYZNÁTE VE FILMOVÝCH MUZIKÁLECH? OTESTUJTE SE!

Zac Efron

2. Byla o sedm let starší 

„Jsem jedním z těch, kteří to měli poprvé fakt hezké. Bylo to s holkou, kterou jsem znal moc dobře. Měl jsem poté spoustu lepšího sexu, ale první sex nebyl rozhodně nijak příšerný jako pro mé některé přátele, kteří o to přišli s někým pod mostem,“ svěřil se Daniel Radcliffe. Onou dámou byla Amy Byrne, kadeřnice a vizážistka, kterou herec potkal u natáčení čtvrtého dílu Harryho Pottera. O panictví prý přišel v šestnácti letech. Amy je o sedm let starší než Daniel, což se mu prý velmi zamlouvalo. Jednou se časopisu Times svěřil, že by rád vyzkoušel sex z ženského pohledu a namaloval by si oční stíny. 

LÁSKA V BRADAVICÍCH: JAK BY SE VE VZTAHU CHOVAL HARRY POTTER, RON NEBO SNAPE?

Daniel Radcliffe

3. Pořezala se přitom nožem 

Herečka Angelina Jolie byla vždycky pořádná rebelka. Dokázala to i u prvního sexu, který prožila ve čtrnácti letech. Aby si u toho byli s dotyčným chlapcem bližší, pořezala se u toho nožem. On se pak řízl také. Pak byli celí od krve a Angelině zůstala spoustu jizev. Dost si to ale pochvalovala. 

LÉTO PODLE HVĚZD: KDE TRÁVÍ DOVOLENOU DEMI LOVATO NEBO JOE JONAS?

Angelina Jolie

4. Pannou až do svatební noci? 

Zpěvačka Taylor Swift si sama sobě slíbila, že bude pannou až do svatební noci, což jí tak úplně nevyšlo. V roce 2010 poznala neodolatelného Jakea Gyllenhaala a jejich vztah byl intenzivní a velmi živočišný. Všichni v okolí zpěvačky tvrdí, že právě Jake byl ten pravý. A to ještě dříve, než Taylor začala mluvit o svatbě. Ta se nakonec bohužel nekonala a Taylor prošlo postelí mnoho dalších slavných mužů. 

ŘEKLI BYSTE TO DO NICH? 10 SLAVNÝCH KRÁSEK, KTERÉ TRPÍ DEPRESEMI A ÚZKOSTMI!

Taylor Swift

5. Zůstala s ním až do jeho smrti 

Zpěvačku Celine Dion objevil v jejích dvanácti letech manažer René Angélil. Zpěvačka se do něj zamilovala a o panenství s ním přišla v jednom hotelovém pokoji. Když se jí předtím ptal, jestli to opravdu chce, prý odpověděla, že bude její první a jediný. A měla pravdu. Nakonec si ho vzala a zůstala s ním až do jeho smrti. René zemřel v roce 2016. 

ZAŽILY DRSNÉ CHVÍLE! 5 CELEBRIT, KTERÝM ZAVRAŽDILI RODIČE

Celine Dion

6. Během sexu hrála oblíbená deska 

Katy Perry o to přišla v šestnácti letech, a to na předním sedadle v autě. Během toho hrálo její oblíbené album Grace od zpěváka Jeffa Buckleyho. Katy nikdy nezveřejnila jméno dotyčného chlapce, jisté ale je, že v sexu úplně špatná není. Její snoubenec Orlando Bloom si milostné hrátky s ní velmi pochvaluje. 

15 HVĚZD, KTERÉ K SMRTI NESNÁŠÍ SVOU SLÁVU!

Katy Perry

7. Počkala do svatební noci

Herečka Lisa Kudrow se sexem nikam nepospíchala a na toho pravého si počkala. Přišla o to až ve svých 32 letech. „Někdo by asi řekl, že jsem upjatá, ale já sexualitu nepovažuji za nic, čemu bych měla věnovat pozornost. Pro mě byla ztráta panenství natolik zásadním zlomem v životě, že jsem si ho chtěla uchovat, a být tak cenná pro svého budoucího manžela, o kterém jsem měla velmi jasně definované představy,“ říká Lisa o svém rozhodnutí zůstat pannou až do svatební noci.

PŘÁTELÉ SLAVÍ 25 LET OD PRVNÍHO DÍLU! 18 ZAJÍMAVOSTÍ, KTERÉ JSTE O NICH NEVĚDĚLI!

Lisa Kudrow

8. Sex měli už po dvou měsících 

Paris Hilton si to prý rozdala v patnácti s Randym Spellingem, bratrem Tori Spelling. Chodili spolu dva měsíce a pak na to vlítli. Dědička hotelového impéria rozhodně nikdy nebyla úplně cudná. Její románky a skandály plnily bulvární plátky několik let. Uklidnila se až v posledních letech. 

15 NEJHLOUPĚJŠÍCH CELEBRIT! KOMU TO MOC NEMYSLÍ?

Paris Hilton

9. Její první sex prozradila matka 

Britney Spears o svou nevinnost přišla ve čtrnácti letech. Tím šťastným nebyl Justin Timberlake, jak si mnozí mysleli, ale hráč fotbalu. Ve svých 18 ještě zpěvačka tvrdila, že je panna. Její matka ve svých pamětech ale tvrdila, že Britney na to skočila mnohem dřív. Ve třinácti prý začala pít alkohol a v patnácti zkoušela drogy. 

PAMATUJETE, ŽE SPOLU CHODILI? 10 SLAVNÝCH PÁRŮ, NA KTERÉ JSTE UŽ ZAPOMNĚLI

Britney Spears

10. Hlavu si s tím moc nedělal 

Známý sexsymbol herec Sean Connery si se svým panictvím moc velkou hlavu nedělal. Herec, do kterého se díky roli Jamese Bonda zamilovalo miliony žen po celém světě, se přiznal, že o to přišel už v osmi letech. Prásknul to na sebe v knize Kam si nudisté schovávají kapesník. Která dáma byla tou šťastnou ale říct nechtěl. Ani se mu nedivíme. 

10 HERCŮ, KTEŘÍ BYLI AŽ DRUHOU VOLBOU PRO SVÉ NEJSLAVNĚJŠÍ FILMOVÉ ROLE

Sean Connery

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:24 pátek 26. listopadu 2021. Anketa je uzavřena.

 • 77
  LOL
 • 33
  SUPER
 • 28
  FAIL
 • 28
  LOVE
 • 27
  WTF
 • 25
  OMG

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART