Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Promotion
 • Skupina Nebe má nový klip, angažovala do něj vycházející hvězdu Štěpána Kozuba

  27. října 2020 19:30
  Po necelých dvou měsících od vypuštění úspěšného singlu Stella ve spolupráci s populárním šéfkuchařem Přemkem Forejtem, přichází havířovská parta Nebe s další písní. Do svého doposud nejvtipnějšího videa obsadili vycházející hvězdu nejen ostravské herecké scény - Štěpána Kozuba.
  Skupina Nebe

  Skupina Nebe

  Píseň s názvem Neviditelný vznikala několik let. „Demo k této písni je staré nejméně dva roky, ale dotáhli jsme jej až s novou sestavou. Skladba získala pořádný groove a máme velkou radost z toho, jak ve finále zní. Žánrově jsme se pustili do zcela jiných vod, než tomu tak bylo v minulosti a s novým basákem v kapele dostal song tu správnou šťávu,” popisuje kytarista a režisér videa Štěpán Petrů.

  Ten také vybral samotného hlavního protagonistu. „Štěpána jsem viděl na představení Tři tygři v době, kdy byli se svou show v úplných začátcích. Několik dní po představení mě napadl námět klipu přímo pro Štěpána. Nikdo jiný by jeho roli hrát nemohl. Kdyby řekl, že v klipu hrát nechce, nevznikl by,” dodává Petrů.

  Samotné video, ve kterém se mimo jiné objevují fotbalisté Baníku Ostrava včele s kapitánem Janem Laštůvkou nebo také zpěvačka Heidi Janků, má zajímavé pozadí. Kapela totiž klip původně vytvořila na úplně jinou píseň. „Natáčení probíhalo už před dvěma lety a vlivem mnoha okolností, které se kolem kapely za tu dobu staly, spatří světlo světa až nyní,” vysvětluje frontman kapely Petr Harazin.

  Příběh muže, jenž má dost svého stereotypního života po boku své partnerky (Alena Sasínová - Polarczyk) natočila kapela ve spolupráci s Martinem Švecem. Produkčně i autorsky se na písni podílel také Johny Rainbow z kapely Light and Love.

  Text k písni dokončil Harazin v čase svého pobytu v opavské protialkoholní léčebně. „Bylo to v době těsně před propuštěním z blázince, na začátku úplně nové životní etapy. Nechtěl jsem opouštět téma závislosti a po melancholické písni Kvit jsem toužil napsat ještě jednu píseň, avšak z jiného úhlu pohledu na svůj vlastní příběh,” vzpomíná Harazin.

  Celý videoklip byl natáčen v okolí Havířova a Ostravy, tedy městech, kde kapela i herec působí.

  „Kluky jsem potkal několikrát na představení v našem divadle Mír. Lidsky jsme si sedli, slovo dalo slovo a natočili jsme, snad nejen pro nás, zábavný kus,” říká Kozub.

  Související