Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • SELENA NEZVLÁDÁ PRAVIDLA V LÉČEBNĚ A CHCE ODEJÍT: ŽÁDNÉ MOBILY A KOMUNIKACE S PŘÁTELI!

  21. října 2016 10:40
  Všichni fanoušci drží Seleně palce, aby se dala do pořádku. Absolutní změnu životního stylu prý ale nemůže skousnout a pravidla „hry“ pro ni nejsou vůbec jednoduchá!

  ČTI TAKÉ: WTF? MILEY SE NECHÁVÁ PŘI KONCERTECH OD FANOUŠKŮ OSAHÁVAT MEZI NOHAMA!

  Selena je v léčebně v Tennessee, kde se snaží dostat do lepší psychické i fyzické kondice. Má totiž autoimunitní nemoc zvanou lupus, díky které už jednou podstoupila dokonce léčbu chemoterapií.

  Selena Gomez

  Selena Gomez

  Tato nemoc způsobuje zánět kloubů, kůže, ledvin, mozku či srdce, které mohou být životu nebezpečné. Mezi nejvýraznější symptomy patří vyrážka na obličeji, která se podobá nemoci motýlích křídel.

  „Onemocnění lupus může postihnout lidi různými způsoby. Zjistila jsem, že úzkost, záchvaty paniky a deprese mohou být vedlejšími projevy právě této nemoci,“ svěřila se Selena v oficiálním prohlášení, kterým oznamovala zrušení svého turné. „Chci zůstat aktivní, a proto se chci soustředit na udržení svého zdraví a štěstí.

  Selena Gomez

  Selena Gomez

  Rozhodla jsem se, že nejlepší cestou vpřed je vzít si na nějaký čas volno. Děkuji všem svým fanouškům za podporu, víte, jak důležití pro mě jste, ale musím se tomuto problému postavit čelem, abych si byla jistá, že dělám pro sebe jen to nejlepší. Vím, že nejsem sama s tímto problémem a doufám, že tato zpráva pomůže i jiným,“ dodala Sel.

  Selena Gomez

  Selena Gomez

  Poté nastoupila dobrovolně do speciální léčebny. Ta je určena jen pro ženy a je umístěna na samotě uprostřed lesů. Selena by zde měla zůstat celkem nejméně 60 dní a podstupuje zde intenzivní terapii, která spočívá například v péči o zvířata, jízdu na koních a podobně.

  Selena Gomez

  Selena Gomez

  Léčebna není žádné vězení, takže pacienti mohou společně občas vyrazit i na výlety po okolí. Selena si proto před čtrnácti dny víkendu vyrazila na oběd do Alca v Tenessee a navštívila restauraci Texas Roadhouse.

  Selena Gomez

  Selena Gomez

  Podle obsluhy „byla ve skvělé náladě a nadšeně a ochotně se se všemi kdo měl zájem na místě fotila a rozdávala úsměvy. Nešlo si ale nevšimnout, že dost extrémně zhubla... Minimálně deset až dvanáct kilo!“

  Podle pečovatelky z léčebny dělá Selena skvělé pokroky, učí se pravidelně a zdravěji jíst, meditovat, cvičit a čte hromady knížek, které jí mají pomoci bojovat s depresí a zaměřit se na to, co je v životě opravdu důležité.

  Selena Gomez

  Selena Gomez

  Co jí ale dělá velký problém je fakt, že nemůže používat svůj mobil a být v kontaktu s nikým z jejích přátel. Spousta takzvaných „přátel“ jsou ale lidé, kteří ji jen využívají. Proto má Sel jasno, s kým by se po návratu do svého běžného života v Los Angeles měla přestat stýkat. Zvládne to ale?

  Držíme Seleně palce!

  PARTY RIDE FINALS LIVE

  PARTY RIDE FINALS LIVE  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 10:40 18. února 2017. Anketa je uzavřena.

  • 339
   LOVE
  • 64
   OMG
  • 59
   FAIL
  • 41
   SUPER
  • 35
   WTF
  • 28
   LOL


  Související