Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Promotion
 • Realme 8 Pro se 108Mpx foťákem nabijete už za 47 minut

  13. dubna 2021 16:58
  Máme pro vás pozvánku na nejnovější díl pořadu SMARTmania, který se věnuje novinkám a zajímavostem ze světa technologií. Premiérový díl odvysíláme už dnes v 17:30, tak se nezapomeňte dívat. Případně si můžete naladit reprízy ve středu a v neděli.

  Na český trh míří další povedený zástupce střední třídy, navíc s několika trumfy, které u konkurence nenajdete. Řeč je o modelu Realme 8 Pro, mezi jehož hlavní lákadla patří hlavní 108Mpx fotoaparát a rychlé 50W nabíjení, díky kterému 4500mAh akumulátor z nuly na sto dobijete za pouhých 47 minut. Už po 17 minutách na nabíječce se se dostanete na 50% kapacity baterie, což je slušný fičák.

  Realme 8 Pro

  Ve výbavě se nachází 6,4″ Super AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a dostatečnou úrovní jasu, avšak jen s 60Hz obnovovací frekvencí. Přímo do zobrazovače je integrována čtečka otisků prstů. Realme pro hlavní 108Mpx fotočip připravilo vlastní sadu optimalizací. Jednou z nich je například schopnost bezztrátového 3× přiblížení, které využívá sloučení osmi po sobě jdoucích fotografií do jedné, jejich ořezání a vylepšení pomocí algoritmů pro zvýšení jasu.

  Fanoušci počítačových her sérii Just Cause jistě velmi dobře znají. Vždyť první díl vyšel už před patnácti lety a od té doby se na počítačích a konzolích objevily další tři. Série, která je známá především pro rozlehlé otevřené světy, neutuchající výbuchy ve stylu filmového režiséra Michaela Baye či vzdušnou akrobacii, se nyní podívá také na mobilní telefony s Androidem a iOS.

  Just Cause

  Hra nabídne příběhovou kampaň, kompetitivní multiplayerový režim až pro 30 hráčů a sadu kooperativních misí pro čtyři hráče. Z pohledu hratelnosti můžeme očekávat zběsilou akci z izometrického pohledu, přičemž nebudou chybět klasické propriety jako kotvička, padák či plejáda ovladatelných vozítek. Tahle herní pecka, kterou pohání technologie Unreal Engine 4, by měla dorazit na obrazovky mobilních telefonů někdy v průběhu letošního roku. Těšíte se? My rozhodně ano!

  Také pro vás máme recenzi nejchytřejšího bezdrátového reproduktoru na světě – Sonosu Roam či test nového OnePlus 9 Pro, pod jehož fotoaparát se podepsala světoznámá značka Hasselblad.

  Pokud nestihnete úterní premiéru v 17:30, můžete si SMARTmanii naladit v repríze ve středu ve 14:00, a případně v neděli v 11:00 a 16:00. Záznamy všech odvysílaných dílů naleznete v archivu pořadu. Pořad vzniká ve spolupráci se serverem SMARTmania.cz, kde každý den najdete ty nejnovější trendy a novinky ze světa technologií.

  Související