Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Diamond Race | foto: Diamond Race

  DIAMOND RACE 2016! PROJEĎ SE ZDARMA V LAMBORGHINI NEBO FERRARI A ZÍSKEJ VSTUPENKY NA PARTY!

  Nepromeškej jedinečnou šanci! V neděli 12. června odstartují luxusní vozy už 7. ročník extravagantní, sportovně charitativní rally Diamond Race 2016, která se letos spojila s holandskou rally StreetGasm 2000!

  SOUTĚŽ UKONČENA.

  Diamond Race

  Diamond Race

  DIAMOND RACE a STREETGASM 2000 - START - od pražského hotelu Hilton Atrium - 12. června od 12:00 - 15:00 hod.

  Zahajovací party: 11. červen 2016, od 19:00 hod, loď Cargo Gallery na Náplavce v Praze.

  Trasa Diamond Race: Praha – Brno – Budapešť – Záhřeb 11. - 14. 6. 2016.

  FB event: https://www.facebook.com/events/

  Diamond Race VIDEO:


  Nenech si ujít bohatý doprovodný program, kterým na startu u hotelu Hilton Atrium provedou moderátoři Petr Cerha Nasty a Tomáš Zástěra. Posádky letošního ročníku přijedou z celé Evropy (Česká republika, Slovensko, Rakousko, Německo, Polsko, Nizozemsko, Belgie, Lucembursko, Francie, GB, Švédsko) a dokonce se ukáže i jedna posádka z U.S.A.

  V neuvěřitelném počtu 145 posádek pak vyrazí z Prahy směr Budapešť. První zastávka je pro účastníky připravená v OC Olympia v Brně, kde bude probíhat doprovodný program pro fanoušky během celého nedělního odpoledne.

  Celá trasa letošního ročníku vede z Prahy do Budapešti a chorvatského Záhřebu v termínu 11. - 14. 6. 2016. Posádky obou rally Diamond Race a StreetGasm se rozdělí až poslední den před přejezdem do Záhřebu. Zahajovací párty odstartuje v předvečer akce a to v sobotu 11. 6. 2016 na lodi Cargo Gallery na Náplavce. Za mixážním pultem se objeví DJ ROXTAR a během večera vystoupí známí rapeři MC MARPO a TROUBLE GANG. Živé vstupy hudební stanice TV Óčko jsou připraveny pro sobotní večer i nedělní dopoledne. Vstupenky na tuto zahajovací party je možné zakoupit na portálu ticketstream.cz Počet lístků je omezen s ohledem na kapacitu lodi a množství posádek.

  Fotogalerie

  START DIAMOND RACE 2016 přinese exkluzivní zážitky, luxusní vozy, adrenalinové dobrodružství a setkání se celebritami, tak si jej nenechte ujít! Pozor, vstup na akci je od osmnácti let.

  Soutěž o 2x 2 vstupenky na party Diamond Race (11. 6. od 19:00 na lodi Cargo Gallery) včetně projížďky v supersportu (Lamborghini, Ferrari, apod.)! Projížďka s řidičem proběhne 12. června).

  Soutěžní formulář najdeš zde

  PROJEĎ SE ZDARMA V LAMBORGHINI NEBO FERRARI A ZÍSKEJ VSTUPENKY NA PARTY DIAMOND RACE!

  Na otázky můžete odpovídat od 1. června 2016 do 8. června 2016

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  2 vstupy na party a svezení získají autoři 100. a 300. správných odpovědí. Výherci budou zkontaktováni na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.