Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Intime | foto: 

  Přírodní kosmetika pro intimní hygienu? Vyzkoušej konopí a soutěž s Óčkem o mycí emulzi Intime

  Problémy s vaginálními záněty a infekcemi se nahlas moc neřeší. Pro většinu holek je to totiž tabu, o kterém se nechtějí bavit často ani s nejlepší kámoškou. Intimní problémy však není radno podceňovat. Jestli jimi trpíš i ty, zbav se jich účinnou přírodní silou a soutěž s Óčkem o konopnou mycí emulzi Intime značky Cannaderm.
  Problémy s vaginálními záněty a infekcemi se nahlas moc neřeší. Pro většinu holek je to totiž tabu, o kterém se nechtějí bavit často ani s nejlepší kámoškou. Intimní problémy však není radno podceňovat. Jestli jimi trpíš i ty, zbav se jich účinnou přírodní silou a soutěž s Óčkem o konopnou mycí emulzi Intime značky Cannaderm.

  ČTI TAKÉ: 10 NEJLEPŠÍCH VOUSÁČŮ ANEB PROČ SE MUŽI V LISTOPADU NEHOLÍ?

  Intime


   Ženské tělo je natolik dokonalé, že intimní partie dokáže často chránit samo. Tato přirozená obranyschopnost ale může být někdy oslabena. Menstruace, dlouhodobý stres, užívání antibiotik a hormonální antikoncepce či časté návštěvy bazénu a saun mnohou narušit přirozené prostředí intimních míst a přivodit potíže. Nejen v těchto případech je důležité dodržovat správnou intimní hygienu. Místo po parfemovaných a chemických sprchových gelech, které jsou pro tyto partie naprosto nevhodné, šáhni radši po kosmetice na přírodní bázi.

  Intime


  Ideálním řešením je Intime NEW konopná mycí emulze s novou recepturou pro příjemnější užívání. Kromě konopného oleje a extraktu obsahuje Intime také grepová semínka, panthenol, tyminán a mateřídoušku. Mírně kyselé pH emulze nenarušuje přirozené prostředí sliznic, ale šetrným způsobem o něj pečuje.

  V čem Intime pomůže?

  Díky přírodní receptuře upravuje Intime celkový stav sliznice intimních partií. Nejenže mírní pocity svědění a pálení při akutních problémech, ale přispívá také k odolnosti sliznice proti opakovaným obtížím. Díky šetrnému složení, jež je opatřeno certifikací přírodní kosmetiky, mohou mycí emulzi používat i nastávající maminky.

  Soutěžní formulář najdeš zde.

  Intime


  Zapoj se do soutěže na Óčku a vyhraj Intime mycí emulzi od značky Cannaderm. Více o ni či o samotné značce Cannaderm se dozvíš na www.cannaderm.cz.

  Vyhraj mycí emulzi Intime

  Na otázky můžete odpovídat od 28. listopadu 2017 do 2. prosince 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Cannaderm mycí emulzi INTIME získají čtyři výherci, jejichž správná odpověď přijde 50., 75., 100. a 115. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.