Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Anna K. chystá v lednu KB Acoustic Stage! Jedinečná příležitost dostat se na natáčení

  Završení nové série projektu KB Acoustic stage proběhne 15.1. v kulturním prostoru Jatka78. Svým rozsahem půjde zatím o největší ze všech dosavadních 21 uskutečněných unplugged koncertů. Jestli chcete být u toho a máte rádi krásné písničky zpěvačky Anny K. - vyplňte formulář účasti.
  Anna K. na KB Acoustic Stage

  Anna K. dlouho hledala prostor, kde by se mohlo její vystoupení v rámci KB Acoustic stage odehrát. Po mnoha obhlídkách různých lokací padla volba na sál Jatka78 v pražských Holešovicích.

  „Na koncert se velice těším a díky tomu, že jsme vybrali unikátní a atypické místo, bude mít koncert o to větší atmosféru,“ uvedla nakonec zpěvačka.

  Vzhledem k právě probíhající akustické tour bude navíc celá kapela ve skvělé formě. Publikum lednové KB Acoustic stage budou opět tvořit hosté a fanoušci. Vstup nelze nikde zakoupit, je možné ho exkluzivně získat prostřednictvím formuláře od listopadu do konce tohoto roku. Pak už zbývá jen rezervovat si 15. 1. a počkat na potvrzení.

  Pokud u tohoto mimořádného zážitku nechcete chybět, napište, proč a zda byste na natáčení chtěli dorazit sami nebo s doprovodem +1. Instrukce a veškeré informace, jak bude středeční večer probíhat, získá zhruba 100 vybraných zájemců začátkem roku 2020, nejpozději však 10. 1. 2020.

  PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NALEZNETE ZDE

  Nebe, Večernice, Nelítám nízko nebo nejnovější Pyramida boha Slunce, kterou můžete vídat aktuálně ve vysílání Óčka a Óčka STAR, to jsou písničky, které uslyšíte v jejich akustické podobě a stanete se součástí koncertního záznamu, který následně odvysílá v premiéře Óčko. Partnerem projektu je Komerční banka.

  „Je pro nás ctí být součástí unikátního projektu jako je KB Acoustic stage, který si získal české publikum. Ani letos tak hudební nadšenci nepřišli o skvělý koktejl muziky v podání umělců jako Sto zvířat či Jakub Děkan. Podpora české hudební scény je v rámci partnerství Komerční banky již tradiční cestou, ve které budeme i nadále pokračovat s novými projekty. Velký dík patří všem vystupujícím umělcům za skvělá vystoupení i fanouškům dobré hudby za velký zájem. My se už teď těšíme na poslední lednový koncert KB Acoustic stage v čele se stálicí české scény Annou K.,“ říká David Šmahel, šéf marketingové komunikace Komerční banky.

  Anna K.

  Scénu bude mít na svědomí team okolo Matyáše Vordy, který má bohaté zkušenosti jak s lightdesignem koncertů tak s velkými scénami pro televizní natáčení. O to se postará další velký profesionál, Marty68, dvorní videotvůrce zpěvačky.

  Dosavadní atmosféru koncertů KB Acoustic stage si můžete připomenout o Vánocích na Óčku od pondělí do středy vždy v 15 hodin odpoledne. Sérii zahájí 23. 12. premiéra letošního koncertu Sto zvířat z Jazz Docku, následováni přímo na Štědrý den vokalistou Jakubem Děkanem z Liberce a 25. 12. to zakončí veselá kapela UDG.

  Fotogalerie

  Vyplňte formulář a dostaňte se na natáčení KB Acoustic Stage s Annou K.

  Na otázky můžete odpovídat od 26. listopadu 2019 do 31. ledna 2020
  Proč chcete jít na koncert Anny K.? Půjdete s doprovodem?

  Kontaktní údaje  Položky označené * je třeba vyplnit.