Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Přihlaste se na natáčení KB Acoustic Stage Jakuba Děkana a jeho top hostů!

  5. března 2019 20:10
  Hudební projekt TV Óčko a Komerční banky, který pokračuje už svou pátou sezónou, přináší akustické koncerty nejzajímavějších českých a slovenských kapel a interpretů v jedinečných prostorách. Jako první se mohou těšit na koncert fanoušci Jakuba Děkana a jeho hostů. Vystoupí už 28. března v klubu s pivovarem Warehouse v Liberci a vy můžete být u toho. Stačí vyplnit formulář!

  Koncert Jakuba Děkana bude jedinečný v několika ohledech. Půjde o jubilejní dvacátý koncert projektu Óčka a Komerční banky a poprvé byla pro natáčení vybrána výjimečná lokace mimo Prahu. Natáčení akustického koncertu interpreta a jeho hostů se uskuteční 28. března v klubu s pivovarem Warehouse v Liberci. Publikum budou opět tvořit hosté a fanoušci a vstup je možné získat pouze prostřednictvím formuláře od 7. března do 24. března, kdy nejpozději dostanete instrukce a veškeré informace, jak bude večer probíhat.

  Přihlašovací formulář najdete zde.

  „Nabídku Óčka jsem přijal s velkou radostí, ale i respektem, protože pod akustickým koncertem nic neschováš,“ prozradil zpěvák Jakub Děkan. Jakubův silný vokál lze slyšet v řadě hitů interpretů nejen z liberecké líhně. Proto zpěváka doplní i mnoho hostů, nejvíce za celou historii projektu. V průběhu večera vystoupí například Paulie Garand, Pokáč, Pekař, Sabina Křováková, Refew a další. Kapela Jakub Děkan Band je v současné době ve skvěle rozehrané formě, a to i díky probíhajícímu turné s kapelou UDG, jejichž koncert v rámci KB Acoustic Stage mohli diváci vidět na Óčku o Vánocích.

  „Óčko připravilo skvělý program a pro nás je ctí, že můžeme být znovu při tom. Těšíme se všechny účinkující i na fanoušky dobré hudby,“ uvedla Kateřina Šušáková, ředitelka Komunikace Komerční banky.

  Související