Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Přestaňte o cestování jenom snít! Je čas vyrazit za zážitky!

  12. srpna 2021 0:00
  Už vás tlačí cestovatelské boty? Sníte o tom, jak si budete užívat na pláži nebo vyrazíte za dobrodružstvím? Ať už vás láká exotika, hory nebo architektura historických metropolí, je na čase sbalit kufry a vydat se do světa. Vyměňte bačkory za plážové ťapky a nechte se inspirovat na www.studentagency.cz.
  Dovolená - ilustrační foto

  Leťte za zážitky

  Svět se pomalu vrací zpátky do starých kolejí a už nyní můžete letět z Prahy přímou linkou do více než stovky destinací. S přestupem pak téměř do celého světa. Díky unikátnímu vyhledávači letenek od STUDENT AGENCY je navíc výběr letenky hračka. Na jednom místě vám srovná akční ceny letenek od více než 650 leteckých společností a vy si můžete rezervovat letenky online a na pár kliknutí. „Češi milují cestování a postupně se opět ke svému koníčku vracejí,“ vysvětluje manažerka letenek STUDENT AGENCY Lenka Kašická a dodává „mezi nejoblíbenější destinace našich klientů aktuálně patří Malaga, Mallorca, Istanbul nebo Barcelona.“ A kam si zaletíte vy?

  Dovolená - ilustrační foto

  Užijte si dovolenou snů

  Sníte o báječné dovolené na zlatavých plážích, které omývá průzračně čisté moře? Děsí vás konec prázdnin? Buďte v klidu. Nemusíte čekat do příštího léta. Užijte si zimu v teple na exotických plážích. Nechte se inspirovat na dovolena.cz těmi nejlepšími místy, kde si užijete relax u moře i v zimě. Čas first minute nabídek zájezdů do exotiky právě začíná! Za teplým počasím nemusíte na podzim a v zimě cestovat desítky hodin. Zaleťte si třeba do Egypta nebo Spojených arabských emirátů a za pár hodin se můžete válet na pláži. Cesta do asijských letovisek vám zabere o pár hodin více, ale za to vás odmění svou pohostinností a krásou. Mezi nejoblíbenější destinace v Asii patří Thajsko a Maledivy. Pokud dáváte přednost cestě do Karibiku, pak doporučujeme navštívit Dominikánskou republiku nebo Kubu.

  Dovolená - ilustrační foto

  Naučte se cizí jazyky

  Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Tohle notoricky známé přísloví není žádné klišé! Znalost cizích řečí vám otevře úplně nové možnosti. Angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština – to jsou jazyky, které dnes frčí. A jak se nejlépe cizí jazyk naučit? No přeci v zemi, kde se jim hovoří. Na jazykovém pobytu v zahraničí je navíc učení zábava. Poznáte nové přátele z celého světa, užijete si báječnou dovolenou a přitom se naučíte cizí jazyk. „Čím delší pobyt je, tím výraznější je samozřejmě efekt. I po týdenním pobytu ale student pocítí změnu,“ popisuje manažerka zahraničních pobytů STUDENT AGENCY Soňa Grobová a dodává „výběru správného jazykového pobytu se nemusíte bát, naši specialisté vám pomohou najít destinaci a kurz na míru.“

  Dovolená - ilustrační foto

  Související