Opustí svět sociálních médií? Selena je nemůže vystát! Jaké jsou její důvody?

3. června 2017 9:53
Je možné, že by instagramová královna Selena opustila svět sociálních sítí? Důvody, proč to udělat by podle svých slov rozhodně měla...

ČTI TAKÉ: CHUDÁK KATY PERRY! JEJÍ EX ORLANDO BLOOM PROHLÁSIL NĚCO, CO JÍ VRAZILO KUDLU DO SRDCE!

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez je bezesporu královnou Instagramu. Přesto se během posledních měsíců potýkala s depresí, kterou mohli vyvolat mimo jiné právě i sociální sítě.

Selenu sledují na Instagramu miliony lidí a jí vadí, že mladí dnes tráví na sociálních sítí většinu svého času. Místo potkávání se s kamarády, tak vysedávají u počítače nebo s mobilem v ruce a sledují, co kdo dělá.

Díky sociálním sítím také podle Seleny mnoho mladých dospívá příliš rychle, protože často sledují a napodobují své idoly, kteří jsou často o mnoho let starší.

Mnoho z nich si také myslí, že sociální sítě ukazují reálný život. Selena nechápe, jak její fanoušky může napadnout, ať zveřejňuje všechno, co se v jejím životě děje.

Její vztah k sociálním sítím nebyl vždycky nejlepší, přestože dlouho opanovala na Instagramu první místo v počtu sledovatelů.

I tak si myslíme, že Selenu postování svých fotek a videí na sociální sítě bavit nepřestane a my tak dál budeme moct sledovat její život a kariérní úspěchy...

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:53 neděle 1. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 70
  LOVE
 • 35
  LOL
 • 29
  FAIL
 • 24
  OMG
 • 22
  WTF
 • 20
  SUPER

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART