Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • BigBao | foto: 

  SOUTĚŽ: Okamžitě krásnější a zářivější pokožka? Soutěž s Óčkem a vyhraj BigBao!

  Inteligence, humor, kouzlo osobnosti, krásné vlasy a zářivá pleť. Těchto pět věcí zaručeně zaujme každého kluka. S prvními třemi se musíš narodit a s vlasy si poradí tvůj kadeřník. Ale co dělat proto, abys měla sametovou a krásnou pleť? Soutěž s Óčkem o BigBao bio baobabový olej a dopřej své pleti zasloužený luxus.
  Inteligence, humor, kouzlo osobnosti, krásné vlasy a zářivá pleť. Těchto pět věcí zaručeně zaujme každého kluka. S prvními třemi se musíš narodit a s vlasy si poradí tvůj kadeřník. Ale co dělat proto, abys měla sametovou a krásnou pleť? Soutěž s Óčkem o BigBao bio baobabový olej a dopřej své pleti zasloužený luxus.

  ČTI TAKÉ: DO NOMINACÍ NA ZLATÉ GLÓBY SE DOSTALA I KATHERINE LANGFORD, ANSEL ELGORT ČI GAME OF THRONES!

  BigBao

  BigBao je 100% přírodní baobabový olej nejvyšší certifikované bio kvality, který má na pokožku přímo zázračné účinky. Nejen že tvou pleť důkladně zvláčňuje, hydratuje a vyživuje, ale zároveň pokožce navrací pružnost a přispívá k její regeneraci. Pleť je po aplikaci okamžitě krásnější a zářivější. BigBao nemusíš používat jenom ty, stejně ráda ho určitě vyzkouší i tvoje maminka. Olej totiž intenzivně redukuje známky stárnutí pleti, jako jsou vrásky a jemné linky. Nejlepší na tom ale je, že BigBao je vhodné nejen na pleť, ale také na tělo a poškozené konečky vlasů.

  BigBao


  Proč zrovna baobabový olej?

  Baobabový olej je rostlinný olej zlaté barvy, který je lisovaný ze semen tropického stromu baobabu, jež se sklízejí tak, aby nedošlo k poškození těchto stromů. Nejvyšší kvality dosahuje baobabový olej lisovaný za studena. V takovém případě v něm totiž zůstávají zachovány všechny cenné látky a vitaminy. Vyznačuje se tak například vysokým podílem kyseliny palmitové a linolové, které zvyšují pružnost pleti a intenzivně ji hydratují. Olej je bohatý také na vitaminy A a C, jež zpomalují proces stárnutí pokožky. Právě obsahem vitaminu C se olej odlišuje od arganového nebo olivového oleje. Ne nadarmo se proto baobabovému oleji přezdívá tekuté zlato.

  Soutěžní formulář najdeš zde.

  BigBao

  Soutěž s Óčkem o BigBao bio baobabový olej a udělej radost sobě nebo svým blízkým. BigBao je totiž krásný nejen na zrcadle, ale i jako dárek. Více o něm se dozvíš na www.bigbao.cz.

  Vyhraj BigBao bio baobabový olej

  Na otázky můžete odpovídat od 19. prosince 2017 do 23. prosince 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  BigBao bio baobabový olej získají čtyři výherci, jejichž správná odpověď přijde 50., 75., 100. a 115. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.