Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • ÓČKO NAŠLO NOVÉ TŘI HRDINY, ÚČASTNÍKY G2 BAND ACADEMY!

  11. dubna 2016 20:27
  Jen sedm hodin dělil konec výzvy a okamžitý casting v G2 Band Academy! Celkem 9 z oslovených kapel prokázalo největší schopnost rychlé akce a dorazilo do sálu pražského Music City. V několika případech musely kapely hned všeho nechat, sednout do auta a jet přes celou republiku!

  Na místě už čekal náš štáb v čele s Majkláčem, mentorem projektu, kterého čekal nelehký úkol: vybrat pouze tři kapely, které budou nejvíce pasovat do G2 Band Academy. Každá kapela předvedla to nejlepší na podiu a následoval krátký, leč intenzivní feedback, takže cenné rady si odnesl úplně každý.

  „Jako porotce různých hudebních soutěží kapel můžu říct, že tady je opravdu hodně vysoká úroveň, nebude to jednoduchý výběr,“ zkušeně hodnotil průběh castingu Majkláč. Na finální verdikt došlo až kolem půlnoci…

  Do G2 Band Academy byla přijata skutečně nadějná popová kapela Naděje, pohodoví punkrockeři M2E a úplně nová skupina čtyř sympaťáků Lask, pro kterou byl casting teprve druhým vystoupením! To jsou pro tento rok hudební hrdinové ÓČKA a už brzy si všechny tři aktéry naší akademie detailně představíme. Následovat budou další úkoly a odhalování celého procesu, jak se ze začínajících muzikantů stanou úspěšní profíci.

  Kdy sledovat G2 Band Academy? Premiéra ve vysílání ÓČKA každý čtvrtek od 15:50 (těsně před Óčko chart), reprízy v pátek 18:00 (hned po Novinkách) a v neděli ráno od 9:00. Všechny díly najdeš samozřejmě paralelně s vysíláním i na webu ocko.tv.

  STARTUJEME VE ČTVRTEK 21. DUBNA.

  VŠE O PROJEKTU G2 BAND ACADEMY NAJDEŠ ZDE!

  Související