Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Kašel | foto: 

  SOUTĚŽ: Nekašli na soutěž od Óčka a vyhraj sirupy STOPKAŠEL!

  Babí léto už je asi definitivně v trapu a začíná období plné chřipek, nachlazení a kašle. Ulít se pár dnů ze školy je sice fajn, ale proležet víkend s kašlem přece nechceš. Soutěž proto s Óčkem o sirupy STOPKAŠEL a STOPBACIL a bojuj s kašlem nejúčinnější bylinnou silou.
  Babí léto už je asi definitivně v trapu a začíná období plné chřipek, nachlazení a kašle. Ulít se pár dnů ze školy je sice fajn, ale proležet víkend s kašlem přece nechceš. Soutěž proto s Óčkem o sirupy STOPKAŠEL a STOPBACIL a bojuj s kašlem nejúčinnější bylinnou silou.

  ČTI TAKÉ: TRAILER NA „NOVÉ MUTANTY“ JE SKUTEČNĚ DĚSIVÝ! TĚŠ SE NA HERCE ZE HRY O TRŮNY, 13 REASONS WHY I STRANGER THINGS...

  Kašel


  Řekněme si to na rovinu – kašel je prostě vopruz. Nemůžeš při něm pořádně spát, neustále rušíš všechny kolem sebe a přitahuješ na sebe pozornost tím nejméně vhodným způsobem. Příčinou kašle bývá nejčastěji nachlazení nebo infekce horních cest dýchacích, kdy dochází k podráždění sliznice a nadměrné tvorbě hlenu, který se snažíme z těla dostat právě kašlem. Ať už tě trápí kašel suchý nebo vlhký, je nejlepší užívat sirupy s vhodnou kombinací bylin.

  Bylinky

  STOPKAŠEL® Medical sirup Dr. Weiss jezdravotnický prostředek, který obsahuje unikátní kombinaci účinných bylinných extraktů s násobným efektem 5 bylin, které zklidňují podrážděný krk, ulevují při kašli a omezují tvorbu hlenu. Speciálně pro děti od jednoho roku pak byla vyvinuta varianta STOPKAŠEL sirup Dr. Weiss® PRO DĚTI s extrakty z jitrocele, bazalky, mateřídoušky, šípku a slézu, která jako jediný bylinný přípravek obsahuje také beta-glukany a selen pro podporu imunitního systému dětí, takže působí rychleji a účinněji. Tento doplněk stravy je však vhodný nejen pro děti, ale také pro těhotné a kojící ženy. Ve výherním balíčku od Óčka najdeš také doplněk stravy STOPBACIL sirup Dr. Weiss® obsahující jedinečnou směs bylinných extraktů AlpiniumTM s násobným efektem 10 bylin, jako např. echinacea a ženšen. Ty posilují imunitu a povzbuzují organizmus při únavě a vyčerpání. Všechny výherní sirupy mají výbornou chuť, která usnadňuje jejich užívání všem bez ohledu věku. Soutěž proto s Óčkem a buď na podzim v pohodě.

  Soutěžní formulář najdeš zde.

  Stop kašel

  Více informací o sirupech od Dr. Weisse najdeš na www.drweiss.cz

  Nekašli na soutěž od Óčka a vyhraj sirupy STOPKAŠEL

  Na otázky můžete odpovídat od 23. října 2017 do 26. října 2017

  Již není možné odpovídat.

  Pravidla soutěže

  Balení STOP KAŠEL, STOP KAŠEL PRO DĚTI a STOP BACIL získají čtyři výherci, jejichž správná odpověď přijde 50., 75., 100. a 115. v pořadí! Výherce bude zkontaktován na základě údajů uvedených ve formuláři.

  POŘADATEL
  Pořadatelem soutěže je společnost Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT.

  PODMÍNKY ÚČASTI
  Účastník soutěže (dále jen „účastník“ nebo „soutěžící“): Osoba, která je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže, případně nahráním fotografie na instagramový profil způsobem níže uvedeným, vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci Stanice O, a.s., ani kdokoliv další, kdo se podílí na realizaci této soutěže.

  UDĚLENÍ PRÁV A ODPOVĚDNOST
  Každý účastník poskytuje pořadateli absolutní právo upravovat, pozměňovat, zveřejňovat, využívat nahrané fotografie, jakož i další zobrazení, vyjádření, výtvory a další informace nebo materiály, které mu byly účastníkem poskytnuty ve spojení se soutěží, a to prostřednictvím libovolného média, jakýmkoli způsobem, bez nutnosti schválení, povolení nebo oznamování, s neomezenou dobou platnosti a bez geografického omezení. Souhlas s použitím účastníkem poskytnutých materiálů se vztahuje i na komerční a marketingové účely.

  V případě, že bude účastník pořizovat fotografii jiné osoby, nebo osob, tyto osoby musí rovněž souhlasit s podmínkami soutěže, které se na ně mohou dle své povahy vztahovat, zejména ohledně osobních údajů a osobnostních práv. Tento souhlas je povinen zabezpečit účastník.

  Účastník rovněž odpovídá za to, že nahraná fotografie nebude zasahovat do práv jiných osob (osobnostních práv, autorských práv, ochranné známce apod.), ani nebude žádným způsobem porušovat právní předpisy, nebude zjevně urážlivá ani jinak závadná ani nebude poškozovat dobré jméno pořadatele resp. jeho produktů. V případě, že by fotografie jakkoliv poškozovala dobré jméno pořadatele, vyzve pořadatel účastníka k jejímu odstranění, čímž není dotčena odpovědnost účastníka za škodu.

  SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména na jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

  DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
  Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

  Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní.
  Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.

  Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2016.