Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Největší taneční tour Czech Dance Masters Insportline zná své Mistry Mistrů

  26. dubna 2019 11:43
  26. května proběhl v pražském Průmyslovém paláci, v areálu Výstaviště Holešovice, galaveče „Mistr mistrů“ – Czech Dance Masters Insportline 2019. Byl to samotný závěr největší taneční tour ČR, jejímž pořadatelem je Czech Dance Organization. A jak to dopadlo?
  V kategorii děti do 11 let zvítězil za formaci stylu contemporary s názvem „Pečujte o ni, je jen jedna…“ taneční klub Radost Impuls Bohumín.


  Nedělního galavečera se zúčastnilo na 30 Top choreografií, které byly oceněny titulem Mistr České republiky napříč tanečními styly art, belly, couple, disco, step a street. V každé věkové kategorii se tak proti sobě utkalo 10 Mistrů Republiky s naprosto odlišným tanečním stylem i technikou. 

  V kategorii dospělí nad 15 let zvítězilo za formaci stylu Street s názvem „The Last Concert“ taneční studio B-Original.


  Cílem galavečera je nezapomenutelná slavnostní tečka - objevit a zviditelnit nové tváře - absolutního vítěze celé tour a ocenit ho tak titulem „Mistr Mistrů 2019“.

  V kategorii juniorů do 15 let zvítězilo za formaci stylu contemporary s názvem „The Great Dictator“ taneční studio Mirákl Sokolov.


  Pro tento slavnostní okamžik přijali do VIP poroty pozvání známé osobnosti jak tanečního, tak světa showbyznysu. Mezi porotci se objevili: Lenka Nora Návorková – vítězka Stardance 2018, Václav Kopta – herec, Vojta „D“ Drahokoupil – zpěvák, moderátor a účastník 5. řady show Tvoje tvář má známý hlas, Ivana Hannichová – tanečnice a choreografka, Linda Rančáková – choreografka mnoha divadelních představení, Michal Černý – přední představitel tanečního stylu „VOGUE“, člen mezinárodní skupiny The House of Ninja a mnoho dalších profesionálů z taneční branže.

  Finále taneční tour Czech Dance Masters Insportline


  Pravé křídlo průmyslového paláce praskalo ve švech a o skvělou atmosféru se mimo tanečníky, diváky a fanoušky postarali také moderátoři Barbora Guzdková a Jakub Kotek, kteří tvoří moderátorskou dvojici pro tento večer již poněkolikáté. 

  Finále Czech Dance Masters Insportline moderovali Barbora Guzdková a Jakub Kotek.


  Výkony tanečníků byly dech beroucí a porota neměla výběr vůbec jednoduchý. Nakonec se ze skvělých cen, jak věcných v podobě sportovních produktů INSPORTLINE, či hraček BAMBULE pro děti, tak peněžních (prize money na podporu tanečního růstu a vouchery na vzdělávací workshopy) nebo foto a video služby, radovaly tři týmy. 

  Finále taneční tour Czech Dance Masters Insportline


  V kategorii děti do 11 let zvítězil za formaci stylu contemporary s názvem „Pečujte o ni, je jen jedna…“ taneční klub Radost Impuls Bohumín; v kategorii juniorů do 15 let za formaci stylu contemporary s názvem „The Great Dictator“ taneční studio Mirákl Sokolov; a v kategorii dospělí nad 15 let za formaci stylu Street s názvem „The Last Concert“ taneční studio B-Original

  Fotogalerie

  Největší úspěch měly mezi juniorskými a dospěláckými vítězi koloběžky DISPARO V-break, od titulárního partnera inSPORTline, na kterým mohla celá formace i s trenérem dojet až domů.

   Jak to celé začalo

  Tour začala v březnu devíti Regionálními koly, ve kterých bojují tanečníci napříč všemi věkovými kategoriemi a tanečními styly o postup na kola zemská. V rámci tour se můžou tanečníci zařadit do šesti hlavních departmentů – disco dance, street dance, belly dance, couple dance, art dance a step.

  Czech Dance Masters inSPORTline


  Zemská kola, čili mistrovství Čech a Moravy, bývají již velmi nabitá a proto se rozdělují do dvou akcí, každé z nich. Ti nejlepší se z těchto čtyř akcí nominují na Mistrovství České Republiky, což je pro každého tanečníka vrchol sezony. Pro street tanečníky se každoročně koná skvělá akce pod názvem BeatStreet v Brně a ostatní departmenty uzavírají sezónu na pražském, holešovickém výstavišti, v Průmyslovém paláci na akci Grandfinále CZECH DANCE MASTERS INSPORTLINE 2019.

  CZECH DANCE MASTERS INSPORTLINE 2019

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:43 sobota 24. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

  • 69
   SUPER
  • 42
   LOVE
  • 34
   OMG
  • 31
   WTF
  • 31
   FAIL
  • 29
   LOL

  K56e19l76l75y F11e97r97n58a48n76d55e97z

  Přejděte na stránku SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

  Související