Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Nechtěná nahota: Tihle umělci taky ukázali

  14. října 2015 12:48
  Justin Bieber rozhodně není jediný, kdo nedobrovolně ukázal intimní partie celému světu. Tady je TOP 5 nechtěných odhalení.

  Justin Bieber zřejmě svými fotkami trumfne nejsdílenější fotku všech dob, což bylo loňské selfie z Oscarů (na Justinovy fotky se podívej tady). Není ale jediný, kdo letos ukázal nádobíčko. V srpnu to pěkně rozvířil Lenny Kravitz, kterému na koncertě ve Švédsku ruply kožený gatě a předvedl svoje piercingem prošpikované mužství.

  Kluci z 1D si dávají na odhalování většinou pozor. Ale třeba Harry Styles se nechal načapat s kalhotama dole. Sice ukázal jen zadek, ale překvapil jednak tím, že klidně močí na veřejnosti a ještě si přitom stahuje kalhoty až dolu.

  U zpěvaček je odhalování celkem běžné. Třeba Miley Cyrus nebo Rihanna ukazují prsa rády dobrovolně, takže se jim nemůže stát, že by ztropily skandál vypadlou bradavkou. Ale taková Beyoncé si svojí nahotu celkem hlídá, takže když při koncertě v Torontu předvedla hrudník v celé jeho kráse, byla z toho dost na rozpacích a urputně si pak držela kostým.

  Mezi největší smolaře v nechtěném odhalování patří Britney Spears. Dlouho jí dělalo problém vystupovat z auta, aniž by přítomným fotografům předvedla rozkrok. Spodní prádlo jí v té době moc neříkalo.

  Legendární je odhalení ňadra Janet Jackson v přímém přenosu finále ligy amerického fotbalu. Za to mohl Justin Timberlake a byl z toho potom obrovský skandál. Nakonec šli ale oba s pravdou ven a přiznali, že to bylo celé nahrané.

  V českém showbyznysu má největší skandál s odhalenými snímky na kontě Jiřina Bohdalová. Její fotky jsou ale hardcore i na náš web.

  foto: Twitter, Youtube, hollywoodtuna.com

  Související