Návrat LG do světa smartphonů, nový Surface i remasterovaná herní pecka Crysis.

12. května 2020 20:36
Máme pro vás pozvánku na nejnovější díl pořadu SMARTmania, který se věnuje technologickým novinkám a zajímavostem ze světa chytrých zařízení. Premiérový díl odvysíláme už dnes v 17:30, tak se nezapomeňte dívat. Případně si můžete naladit reprízy ve středu a v neděli.

Microsoft představil novou generaci svého notebooku Surface Book 3. Jedná se o nástupce dva a půl roku starého modelu, proto je možná trochu zklamáním, že zevnějšku se Microsoft nepustil do žádných viditelných úprav. Jak 13,5", tak 15palcová verze vypadají stejně jako minulá generace, veškeré změny se odehrály v útrobách. Zařízení můžete používat nejen jako notebook, ale také jako tablet - horní díl lze totiž od toho spodního s klávesnicí snadno oddělit. Více vám o tomhle našlapaném kousku povíme v dnešním díle. Nedávno jsme pro vás testovali také Surface Laptop 3.

Surface

LG bylo na trhu mobilních telefonů dlouhou dobu mezi elitou. To však již neplatí a nyní tahle značka hraje druhou ligu, nicméně s nově představeným smartphonem to tenhle jihokorejský gigant chce změnit. Novinka se jmenuje Velvet a její design je velmi odlišný od toho, na co jsme u LG zvyklí. Dost výrazně připomíná smartphony od Sony, a to nejen díky „nudlovitému” tvaru a netradičnímu poměru stran displeje. Pokud to výrobce nepřežene s cenou, má tahle novinka šanci na úspěch.

LG

Oskočíme si také do světa her. Od roku 2007 se napříč počítačovými obchody dlouho opakoval dotaz: „A rozjede to Crysis?“ Současný hardware si však se střílečkou, která se ve své době stala pověstným měřítkem výpočetního výkonu, poradí bez sebemenších problémů. To by se však mohlo poměrně brzy změnit. Společnost Crytek totiž oznámila, že v létě uvede na trh Crysis Remastered – graficky vylepšenou verzi prvního dílu.

Crysis

Také jsme pro vás otestovali nejlevnější iPhone SEv edici 2020, který je skvělým tahem na branku. Pokud nestihnete úterní premiéru v 17:30, můžete si SMARTmanii naladit v repríze ve středu v 15:00, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Záznamy všech odvysílaných dílů naleznete v archivu pořadu. Pořad vzniká ve spolupráci se serverem SMARTmania.cz, kde každý den najdete ty nejnovější trendy a novinky ze světa technologií. 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:36 středa 9. září 2020. Anketa je uzavřena.

 • 23
  FAIL
 • 22
  SUPER
 • 22
  WTF
 • 22
  OMG
 • 21
  LOL
 • 21
  LOVE

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART