Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Na festival Mácháč 2019 míří Timmy Trumpet, Fedde Le Grand, Coone, Khomha

  18. července 2019 13:19
  Devatenáctý ročník největšího tanečního beach open air festivalu v ČR proběhne ve dnech 23. a 24. srpna 2019. Pláž Klůček u Máchova jezera se v tento termín opět promění v areál, který bude hostit ta nejzvučnější jména světové taneční scény, doplněné o přední domácí umělce.
  Mácháč

  K Máchovu jezeru přijede letos australský dj a geniální producent Timmy Trumpet, který si od roku 2014, kdy vydal průlomový hit Freaks, podmanil se svou trumpetou miliony fanoušků po celém světě. Naposled to dokázal v rámci tour Freak Show, která byla (nejen) v Praze kompletně vyprodaná. Je tedy nejvyšší čas, aby Timothy Jude Smith zavítal také na největší taneční beach open air festival v ČR – na Mácháč!

  Fedde Le Grand, který je již více jak 15 let aktivně součástí scény, vystoupí jako headliner sobotního programu festivalu. Už jen studium jeho biografie zabere nemálo času a podobá se četbě o vývoji housové hudby. Sám rodák z Utrechtu do ní přispěl hned několika zásadními skladbami, které se staly vzorem pro ostatní producenty a na dlouhou dobu určovaly trendy. 

  Jméno Fedde Le Grand, které je zároveň i jménem rodným – nejedná se o umělecký pseudonym, už dávno není jen synonymem pro více ja k deset let staré hity Put Your Hands Up For Detroit nebo Let Me Think About It. Počet skladeb, které pravidelně vydává každý rok, je rozhodně hoden obdivu. Jeho studiem jen za poslední čtyři roky prošli např.: Dimitri Vegas & Like Mike, Shaggy, Dannic, Ian Carey, Merk & Kremont, D.O.D, Jewelz & Sparks, Michael Calfan a další.

  Vstup na festival je od 18 let.

  N60i60c28o20l92e B18a26u51t87i47s77t59a

  Přejděte na stránku SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

  Související