Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Milovnice sportu a barevných vlasů! 10 zajímavostí o sexy herečce Belle Thorne!

  11. srpna 2017 15:07
  Herečka Bella Thorne je žena mnoha tváří!

  ČTI TAKÉ: Seriál 13 Reasons Why se vrací! 8 novinek, které zatím víme o druhé sérii!

  Bella Thorne (vpravo)

  Bella Thorne

  1. Může se to zdát neuvěřitelné, ale Bella Thorne se jako desetiletá objevila v našem nejmilovanějším seriálu The O.C. Ztvárnila zde postavu Taylor Townsend, kterou jsme si všichni hned zamilovali. Škoda, že Taylor byla v seriálu podle nás hodně podceňovaná.

  2. Zamilovali jsme si i americkou show Big Love z roku 2006. Seriál vyprávěl příběh o polygamistovi, který žil v Salt Lake City se svými třemi manželkami. A právě jednu z těchto manželek hrála i Bella.
  3. Bella se objevila i v show Shake It Up, kde je skoro až podmínkou dobře tančit. Bella ale podle svých slov žádnou taneční průpravou předtím neprošla, před show ale absolvovala každý den trénink. Herečka musela soutěžit proti své kamarádce Zendaye a bylo podle ní divné, že musí spolu soupeřit.  4. Odmalička bojuje herečka s dislexií. Přestože jí na škole šikanovali, Bella se nevzdala a s dislexií bojuje a nevzdává se!

  it's true guys glasses do really make you feel that much smarter! 邏 #tuesdaymorning #famousinlove

  Příspěvek sdílený BELLA (@bellathorne),

  5. Bella randila s hercem Greggem Sulkinem. Dlouhé roky byli pouze přátelé, ale v roce 2015 svůj vztah potvrdili. Zamilovaní jim ale dlouho nevydrželo. Rozešli se, protože na sebe prý neměli čas a oba dva se chtěli věnovat kariéře. Škoda, byli spolu tak sladcí!

  Bella Thorne a Gregg Sulkin

  6. Začalo to jednou nevinnou pusou. Krátce po rozchodu s Greggem se na Internetu objevili fotky, kde se herečka líbá s dívkou. Fanoušek se jí proto na Twitteru zeptal, jestli je bisexuálka a ona odpověděla jednoduchým „Ano“. Víc fotky nekomentovala, ale poté se objevili další, kde se líbá zase se svou kamarádkou Bellou Penderghast.

  Birthday starting off right with lots of laughs and kitties ❤️ #19 #love #kitties #saturday

  Příspěvek sdílený BELLA (@bellathorne),

  7. Jsou sestrami a zároveň nejlepšími kamarádkami, které spolu dělají všemožné bláznivé věci. Bella Thorne a její starší sestra Dani jsou si neskutečně blízko.

  8 . Bella miluje cvičení a ráda fotky své sexy postavy sdílí na Instagramu. Miluje všechny druhy sportu, od boxu, pilates až po hot jógu. „Je opravdu důležité se před a po tréninku správně protáhnout, pít hodně vody a mít motivaci ke cvičení,“ přiznala se fitness maniačka. Na její postavě je dřina ve fitku opravdu vědět.

  9. Bella je žena dvou tváří. Bývalá hvězda Diseny se podobně jako Miley Cyrus se nechala vyfotit pro časopis Playboy. Fotky vyšly v říjnu roku 2016 a neukazovaly herečku nahou, ale byly opravdu velmi provokativní. Jsou sexy, ale vkusné zároveň a Belle to na nich neskutečně sluší. Fotky mají punc retra, nádech starého Hollywoodu.

  10. Pořád si na to nemůžeme zvyknout, ale i ty celebrity, které se stali populární ve velmi nízkém věku a vyrůstají doslova před našimi zraky, si chtějí vyzkoušet různé barvy vlasů a experimentovat s nimi. Ani Bella není výjimkou. V posledních několika měsících zkoušela různé barvy, od růžové, modré až po duhovou. Podle nás jí to sluší ale v každé barvě!

  Ruff ruff @better2geth3r

  Příspěvek sdílený BELLA (@bellathorne),

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:07 sobota 9. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

  • 39
   LOVE
  • 28
   SUPER
  • 20
   FAIL
  • 14
   LOL
  • 13
   WTF
  • 10
   OMG

  Související