Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Mezinárodní pěvecká soutěž Sanremo Junior hledá nové talenty!

  9. září 2018 20:47
  Blíží se už třetí ročník mezinárodní pěvecké soutěže Sanremo Junior pdo zpěváky a zpěvačky ve věku 6 - 15 let. Máte poslední šanci přihlásit se do národního kola. Ty nejtalentovanější čeká v únoru vystoupení v pražském divadle Hybernia za doprovodu živého symfonického orchestru.
  Sanremo Junior CZ/SK

  Sanremo Junior CZ/SK


  Sanremo Junior CZ/SK umožní deseti talentovaným dětem vystoupení s živým symfonickým orchestrem v rámci galavečera za doprovodu Bon Art Pops Orchestra. 

  Finalisté zažijí kompletní přípravy od A do Z – pohybovou a hlasovou přípravu, lekci rétoriky a komunikaci s médii, práci v nahrávacím studiu, konzultaci stylingu včetně účesu, focení s profesionálním fotografem, zkoušky s živým orchestrem a práci s dirigentem. Odborná porota složená z pěveckých hvězd a lidí z hudebního průmyslu tam vybere vítěze, který pojede reprezentovat naší zemi do italského lázeňského města Sanremo.

  Sanremo Junior CZ/SK


  Soutěž Sanremo Junior patří mezi nejprestižnější mezinárodní dětské soutěže pro sólové zpěváky a zpěvačky (pop, rock, jazz, folk, vážná hudba) ve věku od 6 – 15 let. Od roku 2016 se Sanrema Junior účastní i Česká republika, kterou poprvé reprezentovala tehdy jedenáctiletá Kristýna Petráková. V roce 2017 pak z Grand finále přivezla střibro Nela Duchačová.

  10 ZAJÍMAVOSTÍ O KAPELE BTS! JIMIN MĚL DIVNOU ZÁVISLOST!


  Minulý ročník byl pak velmi úspěšný pro Slovenskou republiku. Margareta Ondrejková přivezla z Grand finále první místo. Česká finalistka Sofie Fiurášková získala speciální ocenění poroty.

  Uzávěrka přihlášek do soutěže je 25. 9. 2018.

  Přihlášku i všechny podrobné informace a pravidla soutěže najdete zde

  Sanremo Junior CZ/SK


  Pozadu ale nezůstávají ani ti, kteří přímo nezvítězili. Finalisté z minulých ročníků vystoupili na festivalu Soundtrack Poděbrady 2017, Nela Duchačová ( 2017) a Kristýna Petráková (2016) byly hosty na narozeninovém koncertu Leony Machálkové. Adélku Řehořovou si vybral Martin Chodur pro svůj Vánoční koncert. 

  V minulém roce pak získala Kiki Petráková soli v muzikálu Shreck, Petr Cemper získal po svém finálovém vystoupení v Hybernii roli v muzikálu Noc na Karlštějně. Sofie Fiurášková ( 2018) a Michaela Mervartová (2017) vystoupili s velkým úspěchem na akci Dance Divas na Křižíkově fontáně v Praze.

  KVÍZ SIMPSONOVI: ZVLÁDNETE ZODPOVĚDĚT 30 ZÁLUDNÝCH OTÁZEK O ŽLUTÉ RODINCE?

  Fotogalerie  Související