Louis Tomlinson se vyjádřil k tématu Larry! Měl něco s Harrym Stylesem?

23. července 2017 18:17
Přátelství mezi Louisem Tomlinsonem a Harrym Stylesem bylo fanoušky One Direction dlouho vnímáno rozporuplně. Jejich nevídané porozumění vedlo k tomu, že jim začali přezdívat Larry Stylinson...

ČTI TAKÉ: ANKETA: KIM VS. KHLOÉ KARDASHIAN! KTERÁ MÁ HEZČÍ ZADEK? ZNALECKY OHODNOŤ A HLASUJ!

Larry

Rozhodně se jim spolu dařilo a byli nejlepšími přáteli obzvlášť v začátcích skupiny, ale někteří jejich příznivci doslova toužili věřit, že je mezi nimi i něco více. Louis se tedy konečně podělil o svůj názor na tuto konspirační teorii!

via GIPHY

„Je zvláštní, že se mě na to nikdo nezeptal přímo. Lidé věří čemu chtějí. Můžete si vygooglit konspirační teorii klidně o iPhonech a najdete ji. V případě mě a Harryho se tak nějak není čemu divit, protože s touhle teorií přišlo víc fanoušků současně.

Poprvé někdo něco takového tvrdil, když jsem byl s Eleanor, a přišlo mi to tak trochu bezohledné vůči ní, když je moje přítelkyně. A já mám prostě tendenci chránit lidi, které mám rád.

via GIPHY

Možná kvůli tomu vznikla tahle atmosféra, kde každý najednou zkoumá všechno, co jsme udělali. Tím spíš se rozhodně nedá říct, že by něco takového vůbec bylo reálné, jestli to takhle můžu říct.“

Je tedy zjevné, že Larry se nekoná a nikdy nekonal, což říká přímo Louis. Každopádně veškeré takové dohady vedou k tlaku na jejich přátelství a zpěvák přiznává, že si s Harrym už nejsou tak blízko jako s ostatními členy kapely. Samozřejmě jsou pořád přáteli, jen ne tak velkými jako kdysi.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:17 pondělí 20. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 179
  LOVE
 • 69
  FAIL
 • 45
  LOL
 • 25
  WTF
 • 16
  SUPER
 • 15
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART