Nelíčíte si obočí? 5 dobrých důvodů, proč byste měli začít!

5. listopadu 2018 13:58
Líčení obočí považuje hodně holek za druhořadé. Často se totiž mluví o smyslných rtech a dramaticky krásných očích. Ale obočí? To nikoho nezajímá. Ve skutečnosti opak je pravdou! Dobře nalíčené obočí udělá s vaší tváří divy.
dm, holka

Co dobře nalíčené obočí dokáže?

1. Obočí ukazuje emoce

Sice se říká, že jste „náladu poznali z jejího pohledu“, ve skutečnosti je to ale obočí, kterým ukazujete emoce. Hněv, přemýšlení, údiv... To všechno a mnohem více jím dokážete vyjádřit. A pokud si ho dobře upravíte, tak to budete ukazovat svým nádherným obočím.

2. Odpočatý vzhled

Vizážisti a make-up artisti se shodují, že dobře upravené obočí vám také dodá odpočinutější vzhled – nehledě na to, že se třeba naopak cítíte velice unavení.

3. Krásnější pohled

Díky nalíčenému obočí  se budou také vaše oči jevit krásnější, opticky větší a jasnější. Představte si svá kukadla jako umělecké dílo a obočí jako rám. Společně jim to sluší nejvíce, že?

4. Konturovaná tvář

Nejenom oči se krásně rozjasní, vzápětí i celý zbytek tváře tak nějak více prokoukne. Obočí váš obličej v podstatě konturuje. Umí ho zúžit nebo mu naopak dodat plnost.

5. Bude to super změna

Pokud jste si obočí dosud neupravovali, nejspíš vás překvapí, jak klíčová to bude změna! Váš make-up bude působit docela jinak. Dbejte však na to, abyste si obočí neprotrhali příliš. Také barvu volte podobnou, jako je vaše přirozená. Pamatujte, že líčení by mělo obočí jen lehce doladit, nikoli zcela změnit.

Začněte si upravovat a líčit obočí pomocí setu od nové značky dm 183 DAYS by trend IT UP. S mini pinzetami odstraníte nepříjemné a méně viditelné chloupky. S barvami ve třech odstínech můžete vaše obočí opticky nadzvednout, vyplnit a domalovat do požadovaného tvaru.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:58 úterý 5. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • 25
  LOL
 • 24
  LOVE
 • 20
  WTF
 • 16
  SUPER
 • 12
  FAIL
 • 12
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART