Letní party jsou zpátky! No-Co-Viď bude už 19.června!

16. června 2020 17:17
Šílíte z představy, že letos nevyrazíte na žádnou party? Máme pro vás pozvánku na jedinečnou akci No-Co-Viď Sessions!

Léto bez festivalů je nuda a s tím se rozhodně nehodlala smířit Česká módní party značka MDMA Fashion. Společně s mediálním partnerem Óčko TV a generálním partnerem Becherovka vytvořili projekt No-Co-Viď Sessions.

No co, tak se z toho nezblázníme, viď? Chceme slyšet svoje oblíbené DJs, jejich nové sety a zažívat jedinečnou letní atmosféru. Tým MDMA fashion a Óčko TV se spojili, aby mohli předat i vám a to přes veškerá opatření/omezení tento festivalový feeling a tím podpořili českou djskou scénu.

Chris Sadler

První session v čele s DJs - Luccou, Chrisem Sadlerem a duem Matamar bude přenášeno on-line prostřednictvím kvalitního streamu. Chris Sadler, který narodil v anglickém Nottinghamu, se poprvé setkal s taneční hudbou při svých pravidelných návštěvách klubů Cream a Atomic Jamu. Zanedlouho si domů přinesl několik levných gramofonů s mixážním pultem, a pokud zrovna nebyl v klubu, piloval v ložnici svůj DJing.

Mezi výjimečné momenty jeho kariéry patří hraní v mrakodrapu v Tokiu, uvnitř velkolepé pražské národní kulturní památky, na Mayday v Polsku, opakovaně na Creamfields nebo hraní po boku takových legend jako Carl Cox, The Chemical Brothers, Danny Rampling, David Morales, Derrick May, Sasha, Kraftwerk, Basement Jaxx či Deep Dish. Chris si za léta na české scéně vybudoval věrnou základnu fanoušků a především díky svému nezaměnitelnému stylu housové muziky je žádaný víc než kdy předtím.

Chris Sadler

Divák si užije neskutečný mejdan, uslyší nové sety, nahlédne do zákulisí českého showbyznysu, zúčastní se ON-line Pool party a ještě podpoří českou taneční scénu. Na závěr On-line párty dostane divák něco, co by ho ani ve snu nenapadlo. Další naplánované sessions budou na speciálních lokacích s nabitým line upem a nejvyšším možném počtu lidí, který bude povolen vládou.

No-Co-Viď Sessions
No-Co-Viď Sessions

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:17 středa 14. října 2020. Anketa je uzavřena.

 • 18
  FAIL
 • 17
  SUPER
 • 17
  OMG
 • 16
  WTF
 • 16
  LOVE
 • 15
  LOL

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART