Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Krize v přátelství? 5 tipů, díky kterým bude zase všechno v pohodě!

  27. února 2018 15:21
  Přátelství je skvělá a jedinečná věc, ale občas jej může ohrozit partner tvého kámoše nebo kámošky.

  ČTI TAKÉ: UNICORN LOVE: TO CHCEŠ! NOVÉ CEREÁLIE S ROZTOMILÝMI JEDNOROŽCI!

  Přátelství je to nejvíc.

  Přátelství je to nejvíc.

  Je to boj, který zažije každé velké přátelství. Tvoje nejlepší kamarádka nebo kamarád, se kterým trávíš veškerý volný čas, si najde partnera. Najednou nemáš s kým jít ven, protože tvůj kámoš je skoro pořád se svou drahou polovičkou. 

  Jsi samozřejmě neskutečně happy, že se mu daří v lásce, ale i tak trochu smutníš. Poradíme ti, jak se z téhle sociální depky dostat a jak to případně se svým kámošem probrat.

  NOVÝ KVÍZ: 20 OTÁZEK O TAYLOR SWIFT! PŘEDVEĎ, CO O NÍ VÍŠ!


  Promluvte si o tom

  Terapeut Jaime Gleicher z New York radí, že bys o tom se svým kámošem měl mluvit. Ale ne to řešit na Facebooku nebo na WhatsAppu, ale jedině hezky osobně. 

  Spousta věcí může vyznít přes telefon nebo smsky úplně jinak, než osobně. Je to těžké, ale velmi důležité vyřešit tyto věci vždy osobně,“ říká. 

  Sednout si se svým přítelem nám také ukáže, jak se dotyčný tváří a jak na co reaguje. Tyto rozhovory patří mezi ty nejchoulostivější, terapeut ale nedoporučuje, aby se zrovna toto téma řešilo u skleničky. Takže hezky za střízliva.  

  via GIPHY


  Neřešit to ve skupině

  Toto téma bys se svým kámošem měl/a řešit osobně ale nikdy ne ve společnosti více přátel. Je to velmi soukromé téma, které byste měli probrat jen ve dvou. Mělo by to být příjemné setkání, nesmíte se u toho pohádat a musíte spolu hovořit upřímně. Nech svého přítele navrhnout čas a místo a nebuď naštvaný/á, když to hned nevyjde.

  Sex ve městě

  Sex ve městě

  Nechodit nepřipravený a s příliš emotivní 

  Terapeut doporučuje napsat si před schůzkou pár bodů, který chceš řešit. To ti pomůže k tomu, že řekneš všechny podstatné věci a na nic nezapomeneš. Zkus držet emoce na uzdě, tudíž nevyčítat, nekřičet ani nebrečet, zkrátka jednat racionálně. 

  Ptej se na novou lásku a nepomlouvej ji, protože to se tvému kámošovi určitě líbit nebude. „Potom, až budete mít všechny informace, je načase říct, co si o dotyčným partnerovi myslíte,“ říká terapeut. 

  via GIPHY

  Najděte společně kompromis

  Jestli jste spolu trávili každou sobotu, zkus navrhnout, že budete spolu jednou za čtrnáct dní v sobotu alespoň na pár hodin. Nebo navrhni, ať kamarád/ka občas přijde i se svým partnerem. Bude rád/a, že ho poznáš a určitě si budete všichni tři rozumět.

  via GIPHY

  Nemysli jen na sebe

  Terapeut říká, že pro pevné a dlouhodobé přátelství je důležité svému kamarádovi/kamarádce zopakovat, že jsi šťastný/á, že je on/ona happy. Máš samozřejmě právo trochu žárlit, ale zkus se vžít do jeho/její situace a jednat v klidu. 

  via GIPHY

  ČTI TAKÉ: MODELKA VYRAZILA NA TINDER RANDE NAHÁ JEN S NAMALOVANÝM OBLEČENÍM!

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:21 27. června 2018. Anketa je uzavřena.

  • 19
   SUPER
  • 14
   LOVE
  • 12
   LOL
  • 12
   WTF
  • 11
   OMG
  • 9
   FAIL

  Související