Konec spekulacím! Pravda o tajné svatbě Justina Biebera a Hailey Baldwin

19. září 2018 13:35
Hailey Baldwin (21) a Justin Bieber (24) si užívají dny v Londýně! Modelka zazářila jako hvězda show Adidasu a Justin ji s pýchou podpořil. Všechny ale zajímá něco jiného. Jak je to s jejich tajnou svatbou?! Dáme vám odpověď.
Hailey

Hailey Baldwin (21) zazářila na londýnském fashion weeku! Snoubenka zpěváka Justina Biebera (24) a neteř herce Aleca Baldwina byla hlavní tváří přehlídky Adidas, která se nesla v duchu 90. let.

Pyšný Justin dorazil do Londýna spolu s Hailey a oba si čas strávený na evropském kontinentu vyloženě užívají. Snad jim společné cvhíle nezkazil ani fakt, že světová média nyní vroucně probírají jejich údajnou tajnou svatbu! 

7 DIVNÝCH VĚCÍ OKOLO ZÁSNUB JUSTINA A HAILEY! OPRAVDU TO MYSLÍ VÁŽNĚ?

Spekulace o tom, že se Hailey a Justin tajně vzali, vznikla kvůli tomu, že byli viděni na úřadě, kde se dává povolení k sňatku (Marriage License Courthouse). Olej do ohně pak přilil i strýc Hailey, slavný herec Alec Baldwin. Ten totiž naznačil, že všechny spekulace o tajné svatbě jsou skutečně pravda!

Avšak my dnes už víme, že není. Justin a Hailey dosud sezdaní nejsou. To však ale nemusí znamenat, že brzy nebudou! Také už slyšíte zvony znít?!

KVÍZ PRO HOLKY! POZNÁTE SLAVNÉ ROMANTICKÉ FILMY PODLE OBRÁZKU?

Justin & Hailey

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:35 čtvrtek 17. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 65
  LOVE
 • 61
  WTF
 • 37
  FAIL
 • 26
  SUPER
 • 26
  LOL
 • 25
  OMG

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART