Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Knihomolové pozor, je tu další HumbookFest s pořádně nadupaným programem!

  9. září 2018 22:31
  V sobotu 6. října proběhne v Kongresovém centru v Praze už třetí ročník knižního festivalu HumbookFest. Spisovatelé i blogeři, cosplay, tvůrčí psaní, workshopy, make-up art… Letos toho zkrátka bude v programu hodně, takže byste rozhodně neměli chybět. A pozor! Lístky už jsou v prodeji!
  Humbookfest


  HumbookFest bude letos ještě větší. Přesunul se do Kongresového centra, takže program bude probíhat hned ve dvou sálech.


  Pozvání přijaly Sara Raasch, autorka série Sníh nebo popel, Claudia Gray, která nás zavedla na originální výpravu do tisíce světů v sérii Ohnivák, a Estelle Maskame, se svou romantickou contemporary DIMILY sérií. Českou knižní scénu zastoupí Petra Stehlíková a Pavel Bareš. V rámci HumbookStartu, který má za cíl pomoci začínajícím autorům, se představí debutující Petra Machová.

  Autorky na HumbookFestu


  A to stále ještě není zdaleka vše, na HumbookFestu vystoupí i nejmenší česká cestovatelka a motorkářka Dominika Gawliczková a nejen youtuber Karel Kovář alias Kovy.

  Bohatý bude také doprovodný program, čeká vás tvůrčí psaní s Pavlem Renčínem, překladatelský workshop, beseda s booktubery, cosplay (takže nezapomeňte i vy přijít v kostýmu) i oblíbená Humbook dílna nebo make-up art. 

  HumbookFest


  Vše, na co se můžete na HumbookFestu těšit najdete na webu HumbooFestu nebo na události na facebooku. Vstupenky seženete v síti TicketStream. Stejně jako v předchozích letech můžete koupit vstupenku základní, nebo VIP. K VIP vstupence dostanete dárkový balíček a bude navíc sloužit také jak vstupenka na autogramiádu zahraničních autorek. 

  HumbookFest


  Související