Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • KDO NAVŠTÍVIL SELENU V LÉČEBNĚ A SNAŽIL SE JÍ ROZMLUVIT PŘEDČASNÝ ODCHOD DOMŮ?

  3. listopadu 2016 14:47
  Selena se do roku 2016 vrhla se spoustou energie a nadšení. Její Revival Tour bylo opravdu úspěšné, ale pak Sel musela náhle turné zrušit a odebrala se dobrovolně do léčebny, kde bojuje s depresí způsobenou zčásti i její nemocí zvanou lupus...

  ČTI TAKÉ: JUSTIN BIEBER SI VE SKOTSKU OBJEDNAL SMAŽENÝ HAGGIS! CO SI ASI DÁ V PRAZE?

  V léčebně v Tennessee se Sel snaží dostat do lepší psychické i fyzické kondice. Léčebna je určena jen pro ženy a je umístěna na samotě uprostřed lesů. Selena zde podstupuje intenzivní terapii, která spočívá například v péči o zvířata, jízdu na koních a podobně.

  Selena Gomez

  Selena Gomez

  Kvůli autoimunitní nemoci zvané lupus už Selena podstoupila dokonce i chemoterapii. Nemoc lupus způsobuje zánět kloubů, kůže, ledvin, mozku či srdce, které mohou být životu nebezpečné.

  „Onemocnění lupus může postihnout lidi různými způsoby. Zjistila jsem, že úzkost, záchvaty paniky a deprese mohou být vedlejšími projevy právě této nemoci,“ svěřila se Selena v oficiálním prohlášení, kterým oznamovala zrušení svého turné. „Chci zůstat aktivní, a proto se chci soustředit na udržení svého zdraví a štěstí.

  Selena Gomez

  Selena Gomez

  Rozhodla jsem se, že nejlepší cestou vpřed je vzít si na nějaký čas volno. Děkuji všem svým fanouškům za podporu, víte, jak důležití pro mě jste, ale musím se tomuto problému postavit čelem, abych si byla jistá, že dělám pro sebe jen to nejlepší. Vím, že nejsem sama s tímto problémem a doufám, že tato zpráva pomůže i jiným,“ dodala Sel.

  Selena Gomez pro VOGUE Australia / září 2016

  Selena Gomez pro VOGUE Australia / září 2016

  V léčebně ji už navštívili například Ed Sheeran a herečka Jennifer Aniston. Tu Selena obdivuje od svých osmi let a když ji kdysi osobně potkala, napsala na svém Instagramu, že je to pro ni setkání roku!


  Ed i Jennifer se snažili Selenu přesvědčit, že jí všichni drží palce a že pro sebe dělá to nejlepší, co může a v léčebně je nutné zůstat delší dobu. Selena prý ale denně uvažuje o odchodu, prý nezvládá pravidla, která jsou stejná pro všechny pacienty, je netrpělivá a vzteklá proto, že nemůže používat telefon a být ani v kontaktu se svou rodinou.

  Selenu a Eda seznámila kdysi zpěvačka Taylor Swift:

  via GIPHY

  Zdroj prozradil magazínu Inquisitr: „Všichni se o ni bojí. Pořád prohlašuje, že se cítí úplně na dně. Kdyby ale lidé věděli, jak moc špatně na tom Selena byla, když ji do léčebny přijímali, byli by asi v šoku! Snad tam vydrží co nejdéle! Od nástupu zhubla už kolem dvanácti kilo!“

  Selena Gomez

  Selena Gomez

  Léčebna není žádné vězení, takže pacienti mohou společně občas vyrazit i na výlety po okolí. Podle pečovatelky z léčebny udělala Selena skvělé pokroky, učí se pravidelně a zdravěji jíst, meditovat, cvičit a čte hromady knížek, které jí mají pomoci bojovat s depresí a zaměřit se na to, co je v životě opravdu důležité.  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 14:47 3. března 2017. Anketa je uzavřena.

  • 689
   LOVE
  • 122
   SUPER
  • 85
   OMG
  • 68
   FAIL
  • 55
   WTF
  • 51
   LOL


  Související