Superhrdinský kvíz: Kapitán Amerika - Občanská válka! Vyhraje síla nebo srdce?

27. ledna 2022 11:11
Captain America: Občanská válka v titulní roli se Stevem Rogersem propojuje téměř všechny postavy z Avengers. Znáte tuhle Marvelovku? Ukažte se v našem kvízu!
Kapitán Amerika - Občanská válka

Captain America: Občanská válka ukazuje Steva Rogerse, jakožto supervojáka Kapitána Amerika, který vede jednu ze stran znesvářeného týmu Avengers. V hlavní roli se představil Chris Evans, který si tuto postavu zahrál i v předchozích snímcích Captain America: První Avenger a Captain America: Návrat prvního Avengera. Jedná se o třináctý celovečerní snímek filmové série Marvel Cinematic Universe. 

V tomto snímku se objeví i další oblíbené postavy jako Iron Man, Black Widow, Spider-Man, Falcon a další, kteří se stále snaží dělat svět lepším místem pro život. Bohužel po misi v Lagosu, kde došlo k úmrtí několika humanitárních pracovníků, dojde vládám trpělivost a začnou vytvářet tlak na utvoření komise pod záštitou OSN, která by řídila tým superhrdinů. 

Právě ona by pevně určovala, kdy a kde mají Avengers zasahovat a kdo je odpovědný za případné jimi způsobené škody. Nová skutečnost Avengers rozdělí na dva tábory. A jak to bylo dál? To nám řekněte vy v našem kvízu!  

KVÍZ ODSTARTUJETE TADY

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:11 pátek 27. května 2022. Anketa je uzavřena.

 • 7
  SUPER
 • 7
  LOVE
 • 5
  LOL
 • 5
  WTF
 • 5
  FAIL
 • 5
  OMG

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART