Justin Bieber vyrazil na party bez Hailey! Překvapí vás, kdo mu dělal doprovod!

11. září 2018 21:21
Mít dobré vztahy s rodinou budoucí ženy je velmi důležité. O to se teď snaží i zpěvák Justin Bieber (24). Překvapí vás, s kým vyrazil na festival?
Hailey Baldwin a Justin Bieber

Zpěvák Justin Bieber (24) se snaží mít s rodinou své budoucí ženy Hailey Baldwin (21) dobré vztahy. Justin byl viděn s otcem Hailey, Stephenem Baldwinem, na hudebním festivalu v Michiganu, kam ho kanadský zpěvák pozval. Modelka je v jednom kole, protože nyní je plně zaměstnaná Fashion Weekem v New Yorku.

To Justin si užíval festival se Stephenem a oba dva odcházeli s rukama okolo ramen. Názor na vztah vyjádřil i Alec Baldwin, Stephenův starší bratr a strýc Hailey.

Justin se snaží mít dobré vztahy s rodinou své lásky

Jsou to velmi mladí lidé a je důležité, aby spolu trávili, co nejvíce času. Je jasné, že Justin má nastartovanou skvělou kariéru. Jsem mnohem starší než oni a s manželkou máme čtyři děti. Věc se má tak, že všechno, co dělám, se týká rodiny.“

KVÍZ SIMPSONOVI: ZVLÁDNETE ZODPOVĚDĚT 30 ZÁLUDNÝCH OTÁZEK O ŽLUTÉ RODINCE?

„Odmítl jsem mnoho filmů, protože jsem chtěl, aby rodina byla se mnou. Ale oni mi řekli, že na to nemají rozpočet. Nešel jsem do toho, protože nechci být od rodiny dlouho. Doufám, že si uvědomí, že pokud chtějí mít hezké manželství, musí být jen spolu,“ prohlásil Alec. 

Že by narážel, že spolu Justin a Hailey netráví veškerý volný čas a zpěvák tak na festival pozval právě budoucího tchána? Alec je možná k budoucí svatbě skeptický, protože pár se zasnoubil jen pár týdnů poté, co se k sobě po několika letech vrátil.

Outfity podle Hailey Baldwin: Buďte stejně sexy, ale za méně peněz!

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:21 středa 9. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 58
  OMG
 • 33
  LOL
 • 26
  LOVE
 • 16
  FAIL
 • 13
  WTF
 • 11
  SUPER

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART