Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Jak moc se změnily hvězdy z Jurského parku? A zajímá vás, co dělají dnes? Čtěte!

  29. června 2021 15:59
  Jak moc se změnily hvězdy filmů Jurského parku? Kteří herci jsou vaši nejoblíbenější a co dnes dělají? Přečtěte si víc!

  Jurský park je považován za klasiku, pokud jde o téma dinosaurů - americký vědeckofantastický film režiséra Stevena Spielberga. První film Jurský park byl uveden v roce 1993, po němž následovalo dalších 6 pokračování, což dokazuje, jak je tato filmová série oblíbená! A příští rok se chystá další ! Dnes vám ukážeme, jak moc se hvězdy filmů Jurského parku změnily... Nezapomeňte se podívat až na konec, kde najdete bonusovou fotku!

  Julianne Moore (Dr. Sarah Harding)

  Julianne Moore (Dr. Sarah Harding)

  1.Jeff Goldblum (Dr. Ian Malcolm)

  Jeff Goldblum (Dr. Ian Malcolm)

  Jeff Goldblum (Dr. Ian Malcolm)

  Jeff Goldblum dnes žije šťastný život společně se svou rodinou. Debutoval také na jazzovém albu, které moc doporučujeme. V současné době pracuje na několika filmech.


  2.Joseph Mazzello (Tim)


  Joseph Mazzello (Tim)

  Joseph Mazzello (Tim)

  Timmy, chytré dítě se spoustou knih v batohu, vyrostl! V roce 2018 si zahrál ve slavném životopisném filmu Freddyho Mercuryho Bohemian Rhapsody jako John Deacon. Jeho životopis na Twitteru zní: „Byl jsem malý, teď jsem velký, ale práci dělám stále stejnou... i o 25 let později.“ V současné době pracuje na novém projektu s názvem Enslaved by Ducks.

  3.Ariana Richards (Lex)


  Ariana Richards (Lex)

  Ariana Richards (Lex)

  Ariany Richards bio na Instagramu říká, že je „malířka, herečka, matka... a vegetariánka.“ Je známou umělkyní a doporučujeme vám prohlédnout si její krásné obrazy zde! Slavnou herečku můžete dokonce požádat o obraz.


  4.Laura Dern (Dr. Ellie Sattler)


  Laura Dern (Dr. Ellie Sattler)

  Laura Dern (Dr. Ellie Sattler)

  Laura Dern nás i nadále překvapuje svými postavami na obrazovce - pracovala na filmech Sedmilhářky a Manželská historie a za tyto i další získala dokonce několik ocenění. Jsme rádi, že se dozvídáme, že stále žije svůj nejlepší život na obrazovce i mimo obrazovku. Dern se chystá pracovat na novém filmu Jurský svět: Dominion, takže se připoutejte a připravte se na další klasiku ze světa dinosaurů!


  5.Samuel L. Jackson (John Arnold)


  Samuel L. Jackson (John Arnold)

  Samuel L. Jackson (John Arnold)

  Samuel L. Jackson nepotřebuje absolutně žádný úvod - všichni známe tohoto skvělého chlapa. Ale ze všech filmů, na kterých nedávno pracoval, bychom rádi smekli klobouk před jeho výkony ve filmech Spider-Man: Daleko od domova, Drsnej Shaft, Skleněný a Avengers: Endgame.


  6.Sam Neill (Dr. Alan Grant)


  Sam Neill (Dr. Alan Grant)

  Sam Neill (Dr. Alan Grant)

  Sam Neill, slavný paleontolog Jurského parku, stále pracuje jako herec. Vyjádřil Dr. Alana Granta ve videohře Jurassic World Evolution 2018 a hrál majora Chestera Campbella v oceňované sérii Netflix, Peaky Blinders. V současné době pracuje na novém filmu Jurský park společně se svou bývalou partnerkou Laurou Dern na obrazovce.


  7.Wayne Knight (Dennis Nedry)


  Wayne Knight (Dennis Nedry)

  Wayne Knight (Dennis Nedry)

  Wayne Knight, jeden z „darebáků“ v Jurském parku, se nedávno objevil v komedii The Very Excellent Mr. Dundee. Ve svém životopisu na Twitteru píše: „Herec od roku 1973, člověk od té doby.“


  8.Julianne Moore (Dr. Sarah Harding)


  Julianne Moore (Dr. Sarah Harding)

  Julianne Moore (Dr. Sarah Harding)

  Julianne Moore je stále jednou z nejslavnějších hereček současnosti. Nedávno si adoptovala roztomilé štěně, které pojmenovala Hope. Získala několik ocenění za své rozsáhlé filmové dílo, včetně ceny Akademie za roli Alice Howland ve filmu Pořád jsem to já.


  9.Vince Vaughn (Nick Van Owen)


  Vince Vaughn (Nick Van Owen)

  Vince Vaughn (Nick Van Owen)

  Vince Vaughn hraje ve filmech už přes 25 let. Působil v televizním seriálu F is for Family a dokonce se připojil k týmu jako producent. Jeden z jeho nejnovějších filmů, The Binge, teenagerská komedie a role mu padne jako ulitá.


  10.William H. Macy (Paul Kirby)


  William H. Macy (Paul Kirby)

  William H. Macy (Paul Kirby)

  William H. Macy - nebo Frank, jak ho někteří z nás znají z populárního televizního seriálu Nestyda - věnoval 43 let svého života rolím v kině a televizi. Za Nestydu získal 2 ceny Emmy a 4 ceny Screen Actors Guild Awards. Vydal také hudbu a jeho písničky můžete poslouchat zde.


  11.Alessandro Nivola (Billy Brennan)


  Alessandro Nivola (Billy Brennan)

  Alessandro Nivola (Billy Brennan)

  Alessandro Nivola získal několik ocenění za některé ze svých nejnovějších filmů. Dnes pracuje na několika produkcích a jeho nový film Všichni svatí mafie bude uveden 21. září tohoto roku. Už se těšíme!


  12.Trevor Morgan (Eric Kirby)


  Trevor Morgan (Eric Kirby)

  Trevor Morgan (Eric Kirby)

  Trevor Morgan v současné době dobrovolně pracuje ve svém místním seniorském centru jako společník a sdílí s námi několik pohledů do této krásné části svého života. Během let hrál, režíroval a psal několik filmů.


  Bonus:

  Sam Neill, Laura Dern a Jeff Goldblum se sešli pro natáčení filmu Jurský svět: Dominion, který bude mít premiéru v roce 2022.

  Bonus


  Související