Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Jaké prádlo nosit do zaměstnání? Přečti si užitečné rady a vyhraj poukázku na značkové spodní prádlo Astratex a balíček anglické kosmetiky Grace Cole!

  29. listopadu 2017 20:38
  Vybrat správné spodní prádlo do zaměstnání není jen tak. Zatímco do úřadu, do školy nebo do agentury byste měly volit decentní typy, servírka, barmanka nebo hosteska si může dovolit lehounce víc. Vždy je tedy nutné volit podle tzv. serióznosti zaměstnání. Přečti si rady Kateřiny Wohlmann Votavové a vyhraj voucher na nákup prádla.

  ČTI TAKÉ: ŠÍLENÉ MÓDNÍ TRENDY: KABELKA VE STYLU „PYTEL NA ODPADKY“ ZA DESET TISÍC!

  S prádlem vám radí Kateřina Wohlmann Votavová

  Obecně ale platí, že prádlo by nemělo poutat pozornost. Proto je důležité volit konzervativnější modely. Důležité je uvědomit si, že spodní prádlo by na sebe nemělo upoutávat větší pozornost, než vy sama. Základem všeho tedy je zapomenout na nejrůznější zdobení a dbát na to, aby vám prádlo dokonale sedělo. Což je větší problém, než by se mohlo zdát, protože více než 80 % všech žen dnes nosí špatnou velikost. Takže pak není nouze o to vidět, jak mají dámy zaříznutá ramínka, nebo jak jim vykukují z podprsenky, ale i z kalhotek, špíčky.

  Jaké prádlo vybrat do práce?

  Dobré je také přemýšlet nad vhodnou barevností spodního prádla. Bílá a černá barva bývají nejproblematičtější. Nejvhodnější bude sáhnout rovnou po tělových odstínech. Tělová barva je totiž nepraktičtější, neprosvítá. S tím souvisí také střihy spodního prádla. Jak už jistě tušíte, nejvhodnější modely jsou ty bezešvé, které budou pod oblečením prakticky neviditelné a nebudou tak na sebe poutat nežádoucí pozornost, a to nemluvíme jen o mužích, ale i o ženách.

  Jaké prádlo vybrat do práce?

  Zatímco na některé muže může při obchodním jednání krajka vašeho spodního prádla zafungovat, pokud proti sobě budete mít ženu, lze očekávat, že jednání nedopadne podle vašich představ, nebo si o vás druhá strana vytvoří nelichotivý obraz ženy, která na jednání nepřišla proto, že umí, ale proto, že má odlákat pozornost ženskými zbraněmi. Něco takového určitě nechcete.

  Mezi speciality, kterým stojí za to věnovat pozornost, patří podprsenky s označením 3D a 4D. Podprsenky 3D nabízejí mimořádně lehký a vzdušný materiál, který dovoluje pokožce volně dýchat, čímž zamezuje hromadění vlhkosti.

  Jak vybrat prádlo do práce?

  Podprsenky 4D jsou unikátní tím, že jsou vyrobené z materiálu obsahující unikátní pěnu, které se vlivem vaší tělesné teploty přizpůsobují tvaru vašich prsou. Podprsenka tak dokonale přilne k vašemu tělo a pod oblečením je téměř neviditelná. Samozřejmostí je pak dokonale prodyšný materiál, který zaručí, že se v této podprsence zaručeně nezpotíte.

  Jak vybrat prádlo do práce?

  V případě, že máte výrazné bradavky, které jsou pod oblečením vidět, je vhodné používat tzv. náplasti na bradavky, které zabrání tomu, aby se přes podprsenky rýsovaly a byly vidět.

  Chceš vyhrát poukázku na značkové spodní prádlo Astratex v hodnotě 1500 korun  a nebo balíček anglické kosmetiky GRACE COLE? Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku!

  Vyhraj poukázku na nákup prádla Astratex
  Grace Cole

  Soutěžní formulář najdeš zde.

  S prádlem vám radí Kateřina Wohlmann Votavová

  Kdo je Kateřina Wohlmann Votavová?

  Do světa profesionálního modelingu vstoupila po finále České Miss v roce 2010. Přede dvěma lety byla časopisem Esquire označena za jednu z 20 nejkrásnějších žen světa. Již více než 10 let se aktivně věnuje poradenství spodního prádla, mmj. ve svém butiku Roosevelt Fashion Store, ale také na TV Óčko v pořadu Do krajek! Fotí pro významné módní značky, v roce 2014 si zahrála ve filmové komedii Modelky s.r.o. Ráda vaří, sportuje, miluje rock a svoji práci.

  DO KRAJEK

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 20:38 čtvrtek 29. března 2018. Anketa je uzavřena.

  • 9
   LOVE
  • 7
   SUPER
  • 7
   LOL
  • 7
   WTF
  • 6
   FAIL
  • 6
   OMG

  Související