Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Promotion
 • Horoskop domácích mazlíčků! Které zvířátko musíte mít určitě doma?

  20. února 2020 11:21
  Kočka, králík nebo papoušek? Hvězdy vám poradí, který domácí mazlíček je pro vás nejvíc ideální a se kterým si budete nejvíc rozumět.
  Kterého domácího mazlíčka musíte mít doma?

  Kterého domácího mazlíčka musíte mít doma?

  BERAN

  Nezávislost je pro vás alfou a omegou vaše života. Proto je pro vás ideální takový mazlíček, který to má podobně. Asi nikoho tak nepřekvapí, když řekneme, že se k vám nejvíce hodí kočka. Víte, co se říká? Kočka nežije s vámi, ale vy žijete s kočkou. Vám jako beranovi to bude perfektně vyhovovat.

  Filmový kvíz: Poznáte všechny postavy ze snímku Toy Story? Ukažte se!

  via GIPHY

  BÝK

  Jako romantický býk to máte přesně opačně než beran. Potřebujete parťáka na život a na smrt, proto je pro vás nejlepší řešení pes. Ten je považován za nejlepšího přítele člověka. Zkuste zlatého retrívra nebo labradora, to je rasa přesně pro vás. Jen si musíte uvědomit, že na psa je potřeba opravdu velká spousta času, trpělivosti i peněz.

  V čem spočívá kouzlo jejich osobnosti? Hádejte třikrát! Ve photoshopu!

  via GIPHY

  BLÍŽENCI

  Jste velmi upovídané znamení, proto je pro vás nejlepší mazlíček papoušek, se kterým si při troše štěstí i pokecáte. Můžete s ním klábosit od rána do večera a nikdy nebudete mít pocit, že jste sami. Alespoň tím nevykecáte díru do hlavy ostatním.

  Hanks nebo Travolta? 12 ikonických postav, které měl hrát někdo jiný!

  via GIPHY

  RAK

  Pro vás je nejdůležitější rodinné zázemí. Jste velmi citlivé znamení, proto pro vás není dobré velké zvíře, ale postačí třeba roztomilý a drobný křeček, o kterého se můžete snadno starat a postačí mu jen méně péče. A navíc vám určitě neuteče.

  Módní přešlapy i úspěchy! Komu to na Brit Awards slušelo nejvíc?

  via GIPHY

  LEV

  Máte výrazný charakter a jste rádi autoritou pro okolí. Přes váš nepřehlédnutelný vzhled je na vás něco tajemného a zajímavého. Právě proto by po vašem boku měl stát silný kůň. Toho nikdo nepřehlédne a z jeho výrazu se dá jen těžko vyčíst, co si doopravdy myslí. Stejně jako z toho vašeho.

  Test: Jaké postavě z legendárního seriálu Přátelé jste nejvíc podobní?

  via GIPHY

  PANNA

  Milujete pořádek, nejen v bytě, ale i v životě. Už jen z představy nepořádku máte doslova husí kůži. I z toho důvodu byste si měli pořídit zvíře, které neudělá moc velký svinčík. Nejvíc ideální jsou tak pro vás rybičky v akvárku, které moc nepořádku nenadělají.

  Kvíz: Co všechno víte o seriálu Slunečná i o jeho zákulisí?

  via GIPHY

  VÁHY

  Jste nejvíc rozvážné a přemýšlivé znamení. Než se k něčemu rozhoupete, trvá to věčnost. Smýšlíte hodně podobně jako želvy, které by vám doma určitě neměly chybět. Jsou stejně přemýšlivé jako vy, nikam nespěchají a na všechno mají času dost.

  Jak být doopravdy šťastný? Někdy stačí málo! Máme pro vás 5 tipů!

  via GIPHY

  ŠTÍR

  Jste odjakživa tajemní a sexy. Ve většině případů lidé netuší, co si o vás mají myslet. Stejně jako o hadech, kteří se plíživě a nenápadně dostanou přesně tam, kam chtějí a potřebují. Hadů byste si měli pořídit rovnou několik. Vyberte si ale takový druh, který vás ideálně neuškrtí.

  Kvíz: Znáte seriál s Danielem Radcliffem Nebe s.r.o.? Ukažte se!

  via GIPHY

  STŘELEC

  Temperamentu a energie máte na rozdávání, i proto byste si měli pořídit nějaké hopsavé zvíře. Co třeba nějakého hlodavce? Vy sami chvilku neposedíte, a tak třeba s činčilou si budete skvěle rozumět a perfektně doplňovat. Zkusit můžete třeba i morče nebo křečka.

  Kvíz: Připomeňte si seriál Sex ve městě a ukažte se, jak dobře ho znáte!

  via GIPHY

  KOZOROH

  Znamení kozoroh je velmi pečlivé a všechno dokážete dotáhnout do konce. I z tohoto důvodu byste si měli pořídit zvíře, které chvilku neposedí, a které dokážete hravě zkrotit. Co třeba psa bígla? To je velmi tvrdohlavá rasa, která si jen tak nenechá něco líbit. Francouzští buldočci mají také svoji hlavu. 

  Realita versus film! Jak to vypadá v zákulisí slavných hollywoodských trháků?

  via GIPHY

  VODNÁŘ

  Vodnáři jsou velmi romantické duše, které nutně potřebují svobodu a volnost. Ideální zvíře je pro vás pták, který potřebuje stejně volnosti jako vy. Adaptem můžou být třeba andulky. A klidně rovnou dvě, ať jedné není smutno. Zvlášť, když vy jste pořád rozlítaní.

  Zamilovaný kvíz: Poznáte oblíbené romantické filmy jen podle fotky?

  via GIPHY

  RYBY

  Jste velmi citlivé znamení. Dalo se by se skoro říct, že až přecitlivělé. Potřebujete někoho, kdo se na vás naváže a dostane z vás negativní energie. Není tedy od věci si pořídit třeba křečka, králíka nebo morče. Ti vás vždycky nabijou pozitivní náladu.

  Pro svou roli se nebáli zestárnout o desítky let! Sledujte brutální proměny!

  via GIPHY

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:21 pátek 19. června 2020. Anketa je uzavřena.

  • 29
   LOVE
  • 23
   SUPER
  • 23
   WTF
  • 22
   LOL
  • 21
   FAIL
  • 21
   OMG

  Související