Holky, sportujete? Garmin vyrobil první hrudní pás navržený speciálně pro ženy!

17. června 2024 12:29
Hrudní pás navržený speciálně pro ženy…

Garmin HRM Fit

Sportujete naplno? Pro měření aktivit používáte hrudní pás? Ale ten Vám sjíždí a nedrží na místě? Tlačí Vás? Máte jej tak utažený, že nemůžete dýchat? Pak vyzkoušejte nový hrudní pás Garmin HRM Fit.

První, hrudní pás navržený speciálně pro ženy, který plně respektuje jejich potřeby. Pomocí tří klipů jej velmi jednoduše a rychle připnete na sportovní podprsenku se střední nebo vysokou podporou. HRM Fit pevně sedí a nikde neškrtí.

HRM Fit v reálném čase snímá přesné údaje o srdečním tepu a výkonu do kompatibilních hodinek Garmin a cyklopočítačů Edge, kompatibilního fitness vybavení, aplikace Tacx Training a dalších aplikací. Spolehlivě změří tepovou frekvenci při běhu, indoorové a outdoorové cyklistice, silovém tréninku, tréninku HIIT, fitness cvičení a dalších aktivitách.

Nejčastěji běháte a potřebujete sledovat dynamiku běhu? Garmin HRM Fit po spárování s kompatibilními hodinkami Garmin dokáže zaznamenat vertikální oscilaci, vyvážení doby kontaktu se zemí, délku kroku, vertikální poměr a další faktory, které vám pomůžou zlepšit formu. V případě běhu na běžeckém pásu nebo na dráze uvnitř vysílá snímač do kompatibilních hodinek Garmin i údaje o tempu a vzdálenosti, takže máte k dispozici všechna důležitá data bez ohledu na typ tréninku. Cvičíte venku či ve fitku, pak můžete aktivitu zastavovat a znovu spouštět v kompatibilních hodinkách Garmin. Pokud si hodinky sundáte a necháte je mimo dosah, hrudní pás HRM-Fit data ukládá a do hodinek je odešle ve chvíli, kdy aktivitu uložíte.

Hrudní pás HRM fit pracuje, i když hodinky nemáte právě u sebe. Ukládá kroky, spálené kalorie, minuty intenzivní aktivity a celodenní údaje o srdečním tepu. Uložená data synchronizuje do všech zařízení Garmin prostřednictvím mobilní aplikace Garmin Connect.

Tak co myslíte? Vyzkoušíte jej?

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART