Hádky, nevěry, těhotenství! Nejšílenější skandály z reality show o Kardashinkách!

19. ledna 2021 13:17
Klan rodiny Kardashian si své soukromí rozhodně nestřeží a všechny své skandály klidně propere i veřejně. Jaké byly největší překvapení v jejich reality show Keeping Up With Kardashians?
1/9

Klan rodiny Kardashian a Jenner si svou kariéru nepostavil na hereckých, modelingových či pěveckých úspěších, ale na tom, že prodal svoje soukromí. V reality show Keeping Up With The Kardashians ukazují nejen ty hezké, ale i ty méně příjemné momenty. 

Kardashians

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:17 středa 19. května 2021. Anketa je uzavřena.

 • 11
  OMG
 • 10
  FAIL
 • 10
  LOVE
 • 9
  WTF
 • 8
  SUPER
 • 8
  LOL
Foto

N49e86l97s24o91n T86u78c90k97e15r

Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697

Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART