Dva roky jezdím bez nehod aneb kdo je nadšeným cyklistou? Sleduj top 20!

27. července 2018 6:56
Já si jedu.. kteří interpreti se shlédli v cyklistických videoklipech? Sleduj v neděli v 17.30 v TOP 20. Už teď se ale dozvíš hromadu zajímavostí.

Macklemore

1. Počkej si na neděli

2. Počkej si na neděli

3. Počkej si na neděli

via GIPHY

4. Alle Farben - She Moves feat. Graham Candy

Když ji miluješ, není co řešit a klidně uděláš i tu nejšílenější věc pod sluncem. Třeba pojedeš v zime na kole. Alle Farben s hit She Moves sice už někomu občas lezl na nervy, ale v roce 2014 to byl jeden z největších hitů roku.

5. David Guetta feat. SIA Titanium

Hlavní hvězda celého klipu toho sice na kole ujede poměrně málo, zato dost rychle. A ještě k tomu má super nadpřirozené schopnosti. Další obrovský hit, tentokrát z roku 2011.

6. Light & Love

Nejvýše postaveným českým zástupcem cyklistických videoklipů jsou bratři Balcárkové alias Light & Love. Ti k jízdě na kole strhnou hned několik dalších lidí, projedou kus české krajiny a ještě nám ukáží, jak to klukům slušelo v jejich mládežnických letech.

7. Bob Sinclar - Love Generation

8. Mike Mago - The Show

9. Macklemore & King - How The Play The Flute

Macklemore se nedávno stal hvězdou festivalu Aerodrome, kde ale tenhle song nezazněl. Není úplně klasickým zástupcem raperovy tvorby a je složen z různých scén. Macklemore tak uvidíme nejen jako zdatného cyklistu, ale i jako malíře či Boha.

10. Paramore - Still Into You

Paramore začínali jako rebelská kapela a hodně jim k tomu pomohla i výstřední Hayley Williams. Teď sice už tak nerebelují, ale jezdit na kole v hotelovém pokoji jim zkrátka nevadí.

11. Tata Bojs - Opakování

Geniální počin geniální tuzemské kapely. Tata Bojs dostáli pointy klipu a předvedli jízdu na kole, a aby to nebyla nuda, pozvali si k tomu ještě totožné dubléry.

12. Skylar Grey - C´mon Let Me Ride

13. Rudimental feat. Ella - Waiting All Night

14. Natalia Imbruglia - Wrong Impression

Zpěvačka se nejvíce proslavila hitem Torn, který už nedokázala překonat, přestože na to určitě měla. Píseň Wrong Impression na to rozhodně měla.

15. Flobots - Handlebars

16. Katy Perry - Hot N Cold

Katy Perry se hity prostě daří. Přestože se hovoří o tom, že živé výkony zpěvačky jsou dost tristní, v klipech jí to prostě jede. V tomhle to opravdu dokazuje a ukáže, že i na podpatcích člověk může jet na kole a ještě u toho vypadat dobře.

17. Lucy Rose  - Middle Of The Bed

18. Karmin - Hello

19. Benny Benassi & Chris - Paradise

20. N.E.R.D.  - Lapdance

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:56 sobota 24. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 12
  LOVE
 • 11
  SUPER
 • 9
  FAIL
 • 8
  LOL
 • 7
  OMG
 • 6
  WTF

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART