Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • DOTYKÁČ: Stejkovo počasíčko!

  9. listopadu 2015 11:18
  Ti mladší z vás možná znají pořad „Počasíčko“ jen z vyprávění nebo vůbec neví o co go. Ti starší si ho pamatují velice dobře, což platí i v případě Stejka, který po tomto pořadu pojmenoval nový díl Dotykáče!

  Kdo čekal, že udělá Stejk nefalšovaný striptýz má smůlu. Bohužel… tentokrát se totiž bude fakt a regulérně mluvit jen a jen o počasí, které je každým dnem víc a víc nevyzpytatelné. No jo, ono je fakt hrozně těžký, věřit čtyřem televizním stanicím, pěti rádium a internetu, když všichni tvrdí něco jiného. A tak se může stát, že vyrazíte ven ve slunečních brýlích s očekáváním sluníčka a místo toho se přivalí pěkně mokrá spoušť. No jo, aspoň že máte slunce v duši.

   

  Tohle se vám však nestane, pokud si stáhnete 3 appky, které pro vás Stejk vybral. Tou první je bezplatná aplikace Aladin, kterou většina z nás stejně zná… ale kdyby jen přeci, opakování je matka moudrosti. Jedná se o oficiální aplikaci Českého hydrometeorologického ústavu, takže jestli se i o ni pletou, poradí vám ohledně počasí jedině bůh.

   

  Pokud máte Android, stahujte aplikaci Aladin přímo zde. Jablíčkaři si pro aplikaci skočí sem.

   

  Druhým tipem je Meteor aka Meteoradar, což je takový sourozenec Aladina. Jelikož i tato appka je dílem Českého hydrometeorologického ústavu, narozdíl od Aladina se však zabývá jen srážkami, tedy tím, kde prší, poprchá nebo leje jako z konve.

  giphy.gif

  Meteoradar najdete na Google Play, v App Store pak pod názvem iRadar CZ.

   

  No a Aladin s Meteorem mají ještě jednoho mladšího brášku, ten však dělá vyloženě jen do sněhového zpravodajství. Tady snad nemusíme nic vysvětlovat, snad jen to, že opravdu pevně doufáme, že Dotykáč sledují i silničáři. :-)

  giphy (1).gif

  Sněhové zpravodajství stáhneš v Google Play přímo zde.

   

  Koukni na celý díl Dotykáče přímo v tomto článku!

  Tento článek vám přináší blogmagazín o youtuberech YTMAG.CZ

  Související