Chorvatsko nočními vlaky RegioJet - HIT tohoto léta!

20. července 2020 14:18
Kam letos k moři? Chorvatsko nočními vlaky RegioJet je jasná volba! Vyberte si z nabídky jízdenek tu, která vám vyhovuje nejvíce.

RegioJet zareagoval na extrémně vysokou poptávku po cestování do Chorvatska a začal jezdit k Jadranu každý den. Můžete tak vyrazit například na prodloužený víkend, nebo dokonce jen na dva dny a užít si koupání v moři s minimálními náklady.

Jízdenka RegioJet do Chorvatska za pár kaček

Můžete si užít spánek a pohodlí v lůžku za 790 Kč, stejně jako zábavu během cesty ve voze Astra za 590 Kč. Pokud chcete cestovat jako skupina, pak si rezervujte vlastní lůžkové kupé za 2 370 Kč. Pro cestující, kteří si chtějí během cesty odpočinout a rodiny s dětmi, je pak určeno tiché. Ceny jízdenek jsou včetně garance místa a všech palubních služeb a kávy zdarma.

Kam mě v Chorvatsku RegioJet doveze?

Vlakem a návazným autobusem z Rijeky se s RegioJetem dostanete do 30 nejlepších destinací na chorvatském pobřeží Jadranu. Od Istrie až po Makarskou. Všude vás pohodlně a za nejlepší ceny dopraví RegioJet!

Chorvatsko

Je to jednoduché a online

Stačí pár kliknutí a super dovolenou máte v kapse. Pomůžeme vám nejen s jízdenkami, ale i ubytováním. Nemusíte rezervovat od soboty do soboty, jezdí každý den a ubytovatelé v Chorvatsku o tom ví! Ubytování můžete vybrat na webu www.dovolena.cz od STUDENT AGENCY, kde vám pomůžou vybrat vaši dovolenou snů.

A pak už jen pojištění. Pro občany EU sice není povinné, ale přesto jej doporučujeme. Zařiďte si ho snadno na www.studentagency.cz a máte jistotu.

Užijte si dovolenou v Chorvatsku na 100%

Neopakované zážitky za skvělou cenu, tak to je Chorvatsko v létě 2020 se žlutými vlaky RegioJet. Pláže v Chorvatsku nebyly nikdy tak prázdné a cesta tak levná. Pokud se nechcete válet na pláži, pak si vezměte s sebou vlastní kolo. Stačí jej při rezervaci přidat v doplňkových službách a zaplatit za něj jízdenku 200 Kč. Tak co kdy vyrážíte na dovolenou?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:18 úterý 17. listopadu 2020. Anketa je uzavřena.

 • 26
  LOVE
 • 24
  FAIL
 • 23
  OMG
 • 22
  SUPER
 • 22
  LOL
 • 22
  WTF

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART