Chceš dostat speciální dárek k Valentýnu od Rybiček 48 a zúčastnit se jedinečného koncertu?

18. ledna 2018 13:12
Víme, jak na to! Skupina Rybičky 48 si pro všechny ženy připravila jedinečný valentýnský dárek!

ČTI TAKÉ: Hodně drsné! 7 kluků se svěřilo s tím, jak přišli na to, že je jejich holka podvádí!

Rybičky 48

Chceš dostat jedinečný dárek k Valentýnu od skupiny Rybičky 48? Tak to pro tebe máme návod na to, jak toho docílit. Skupina napsala novou píseň Ženy jako poděkování té krásnější polovině lidstva. Samozřejmě, že se můžeme těšit i na jedinečný klip.

Kluci z kapely vybízí na svých sociálních stránkách všechny ženy a dívky, aby jim do speciálního newsletteru na jejich webových stránkách napsaly svou e-mailovou adresu.

via GIPHY„Vážené dámy, dívky, holky, dcery, sestry, matky, babičky, vnučky, zkrátka ŽENY, protože jste pro nás muže nekonečnou inspirací, rozhodli jsme se Vám dát speciální dárek v podobě nového klipu ŽENY. 

Na svatého Valentýna 14.2. v 8:00 obdržíte od nás mailem speciální prezent v podobě klipu ke zbrusu nové písničce ŽENY, která vzniká v těchto dnech. Klip bude na 12 hodin jen Váš a zbytek planety ho dostane až večer,“ informují kluci na Facebooku.

Všechny přihlášené ženy dostanou v 8 hodin ráno dne 14. února, tedy na svátek zamilovaných do svého e-mailu dárek – odkaz na nový klip Ženy. Klip pro ostatní bude zveřejněn až ve 20 hodin téhož dne.

Ze všech e-mailů od žen bude vybráno 500 až 1000 dam, které skupina pozve na speciální koncert, kde budou jen ženy a dívky. Zkrátka pravá Ladies night! Tu si prostě nesmíš nechat ujít!

ČTI TAKÉ: Jaila unikla agresivnímu únosci díky nasdílení polohy v mobilu!

Rybičky48 - Vážené Dámy (oficiální videoklip)

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:12 pátek 18. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 32
  SUPER
 • 30
  LOVE
 • 17
  LOL
 • 16
  WTF
 • 16
  FAIL
 • 14
  OMG

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART