Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Angelina Jolie znovu ukáže svou temnou stránku! Do kin jde Zloba: Královna všeho zlého

  14. října 2019 11:29
  Ve čtvrtek 17. října vlétne hrozivá Angelina Jolie opět do českých kin v roli Zloby. Pokračování úspěšné disneyovky Zloba: Královna černé magie nás zavede na svatbu Růženky s princem Filipem, která ovšem nepřinese očekávané klid.
  Zloba: Královna všeho zlého

  Vztah mezi Růženkou a její temnou kmotřenkou Zlobou diváky oslovil, a ačkoliv měli jak herci, tak tvůrci zájem o natočení pokračování, musely existovat dobré důvody k tomu, proč se k tomuto příběhu znovu vracet.

  „Vždycky jsem toužila se k té postavě vrátit, protože natáčení prvního filmu mě ohromně bavilo,“ říká Angelina Jolie.

  Zloba: Královna všeho zlého

  „Líbilo se mi, jak se vyjadřoval k lidské povaze a k tomu, že lidé nejsou vždy tím, za koho je považujete. Chtěli jsme se ujistit, že budeme mít k dispozici zajímavý příběh a věděli jsme, jak se k tomuto ojedinělému vztahu chceme vyjádřit,“ dodala.

  Zloba: Královna všeho zlého

  Ve druhém díle se vztah Růženky s její kmotrou Zlobou, prohlubuje. Spokojeně si žijí na čarovných Blatech. Nicméně nenávist mezi lidmi a kouzelnými bytostmi nezmizela. Svatba mezi princem Filipem z království Ulstead a Růženkou ze sousedních Blat je důvodem k radosti, a mnozí doufají ve spojenectví mezi znesvářenými světy. Avšak nečekaný zvrat událostí a setkání s novými mocnými spojenci dostane Růženku a Zlobu na opačné strany Velké války, která podrobí jejich rodinná pouta náročné zkoušce.

  Zloba: Královna všeho zlého

  V hlavních rolích se kromě Angeliny Jolie objevují Elle Fanning, Imelda Staunton, Harris Dickinson nebo Michelle Pfeiffer.

  Fotogalerie

  Související