Albert Černý z Lake Malawi natočil singl s Dominikou Haškovou z We Are Domi

22. dubna 2022 0:18
„Do Dominiky jsem se zamiloval na první poslech“ říká Albert Černý z Lake Malawi o novém společném singlu s We Are Domi. Singl High-Speed Kissing dnes vychází s klipem pod taktovkou režiséra Ruye Okamury.
Albert Černý z Lake Malawi natočil singl s Dominikou Haškovou z We Are Domi

Skladba „High-Speed Kissing“ byla od začátku napsaná jako duet, aniž by bylo jasné, kdo jej bude ve finální podobě s Albertem zpívat. Samotná spolupráce s We Are Domi vznikala postupně. „Dominiku s kapelou jsem poprvé objevil ve videu „Come Get Lost“ živě z Vnitroblocku a zamiloval jsem se do jejího hlasu na první poslech. Málo zpěvaček má takhle přirozený neafektovaný projev a výbornou angličtinu.“ vysvětluje Černý. Oslovit Dominiku ke spolupráci jej však napadlo až mnohem později.

„Měli jsme písničku dlouho v šuplíku a pořád jsme hledali ideální zpěvačku. Teprve když We Are Domi zvítězili v českém kole Eurovize, uvědomil jsem si, že by byli pro High-Speed Kissing perfektní. Nejenom že se Dominika do skladby hodí svým hlasem, ale dávalo nám smysl i spojení s Eurovizi - my se připomeneme eurovizním fanouškům a naši zahraniční fanoušci můžou naopak díky High-Speed Kissing hlasovat pro We Are Domi v Eurovizi.“

Albert Černý z Lake Malawi natočil singl s Dominikou Haškovou z We Are Domi

Albert je známý tím, že se vždy snaží do hudby otisknout silnou emoci a jinak tomu není ani v tomto případě. Energická skladba má svěží a pozitivní náladu, která má v posluchači navodit dobrý pocit ze života, což je v této době více než potřeba. Vše je navíc umocněno odlehčeným klipem z baseballového hřiště Eagles Praha ve stylu amerického teenage filmu. Režíroval ho talentovaný Ruy Okamura, který stojí také za klipem k písní „Lights off“ se kterou vystoupí We Are Domi na letošní Eurovizi v Turíně. Kamery se ujal vyhledávaný Anton Evdoshenko.

Skladba „High-Speed Kissing“ vychází těsně před začátkem letošní Eurovize a stává se tak zajímavou kolaborací bývalých úspěšných eurovizních reprezentantů Lake Malawi, kteří skončili celkově na 11. místě ze 41. soutěžících, a současných českých reprezentantů We Are Domi.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:18 sobota 20. srpna 2022. Anketa je uzavřena.

  • 7
    LOVE
  • 2
    SUPER
  • 2
    WTF
  • 2
    FAIL
  • 2
    OMG
  • 1
    LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART