Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Promotion
 • Je normální nebýt v pohodě! 7 problémů v sexu, které zažívá každý pár!

  19. srpna 2021 13:17
  Myslíte si, že vaše kamarádka má dokonalý sex bez problémů? Chyba lávky, těchto sedm milostných failů má většina párů.
  1/8

  Váš partner je skvělý a vy ho bezemezně milujete. Jenže. V posteli vám to poslední dobou trochou skřípe a vy nevíte proč. Nechce se vám svěřovat kamarádkám, protože si myslíte, že ony s tím problém nemají. Jenže omyl, tyto postelové faily zažil kdekdo. 

  Sex a fyzická přitažlivost je hlavním tématem reality show Naked Attraction, kterou vysílá ÓČKO vždy od pondělí do čtvrtka od 22:00. A pozor - od 6. 9. vás čekají PREMIÉROVÉ DÍLY! 

  Proč vám to neklape v posteli?

  Proč vám to neklape v posteli?

  Foto

  N41e77l40s84o21n T28u40c80k85e42r

  It's time to share my testimony, I'm Nelson and I'm happy to testify here that my mother introduced me to Grandma Ogbogo when she found out that I couldn't get pregnant after 3 years of marriage. So it brought me so many problems in my marriage and led to divorce. she said she is highly spiritual and can make my wife come back to me in joy, and we can have children together. At first I doubted until I contacted him, and then he cast powerful spells on me and did not allow my wife to return to me after she had done what was necessary. Now we are happy with nice children. From the day Great BaBa Ogbogo worked for me and solved my problems. I made a strong promise that as long as I lived, I would continue to testify to the goodness of his great works, and to those who face relationship and marital difficulties there, they should unite quickly and become a happy witness like me. I cut off his contact here, email: greatbabaogbogotemple@gmail.com or got to him through his WhatsApp number. +2349020168697

  He forced my ex-wife to come back to me in joy

  He healed me from an impotent man to a real man.

  Související