Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Drsné! 10 hereckých hvězd, které nesnášely své filmové a seriálové postavy!

  11. května 2017 15:01
  Robert Pattinson, Zac, Miley, Shailene, Angus a mnoho dalších herců prozradili, proč nemají rádi některé své role...

  ČTI TAKÉ: 9 věcí, které jste nejspíš nevěděli o hvězdě „13 Reasons Why“ Katherine Langford!

  Herci z Twilight ságy

  Herci z Twilight ságy

  U fanoušků tyhle postavy sklidili obrovský úspěch, mnozí se jim chtějí dodnes podobat. Ale co herci, kteří je hrají? Jak ke svým postavám přistupují? Sleduj upřímné odpovědi v naší TOP 10:

  1. Miley Cyrus - Hannah Montana

  Miley není zrovna velkou fanynkou své seriálové postavy. „Od 11 let to bylo ‘Jsi pop star! Musíš být blond, mít dlouhé vlasy a matlat na sebe třpytky.' A přitom jsem byla křehká mladá holka, která hraje šestnáctku v paruce a s tunou make-upu. Bylo to jak Toddlers & Tiaras (malé holčičky soutěží v obdobě miss),“ řekla Miley.


  2. Alexa Nikolas - Nicole Bristow (seriál Zoey 101)

  Mladá herečka nerada vzpomíná na natáčení seriálu Zoey 101. Na svém Instagramu si postěžovala na kolegu Jamieho Lynna Spearse. „Sice máme stejně narozeniny, ale jinou osobnost. Díky bohu. #nepříjemný #drzý #naprd, jsem tak ráda, že jsou tyhle dny už za mnou.:),“ svěřila fanouškům Alexa pod fotkou s Jamiem.


  3. Zac Efron - Troy Bolton (Muzikál ze střední)

  Zaca role v populárním High School Musical proslavila. On sám však svou postavu Troye zrovna nemusí. Podle něj toho totiž moc nedokázal.


  „Když se na to podívám s odstupem, nejradši bych toho člověka nakopnul. Udělal nějaké fajn věci s fajn lidmi, dokonce i vtipné. Ale pořád je jen ten kluk z High School Musical,“ řekl Zac.

  4. Robert Pattinson - Edward Cullen (Stmívání)

  „Je to ta nejsměšnější osoba, kterou znám. Čím víc jsem četla scénář, tím víc jsem ho nenáviděl,“ prozradil herec o své nejslavnější postavě.

  via GIPHY

  5. Shailene Woodley - Amy Jurgens (The Secret Life of the American Teenager)

  „Věci, které se v seriálu objevily, úplně nekorespondovaly s mou osobou a mými názory. Bylo tedy těžké pracovat každý den na tématech, které se měly promítnout milionům mladých lidí napříč zemí. Navíc pro mě to rozhodně nebyly věci, které bych ráda jakkoli mladým lidem sdělovala,“ řekla Shailene.  6. Blake Lively - Serena Van Der Woodsen (Superdrbna)

  Blake se s postavou Sereny tak úplně nesblížila, vadila jí totiž její povaha. „Lidé to milovali, ale vždycky vám to trochu kompromituje vlastní osobnost. Raději byste do světa vysílali úplně jinou, lepší zprávu. Ty hranice se prostě smažou... A rozhodně tomu nepomůže fakt, že všichni ve skutečnosti chodí s těmi, s kterými randí i v seriálu. Navíc se snažíte s kostymérkou dohodnout, aby vám ten kousek oblečení dala domů,“ prozradila Blake.

   @variety EVERYONE-- check out @childrescuecoalition 's work please!!

  Příspěvek sdílený Blake Lively (@blakelively),  7. Angus T. Jones - Jake Harper (Dva a půl chlapa)

  Angus se v roli Jakea necítil dobře. „Bylo těžké být v seriálu, který zlehčuje témata, která mnohé lidi opravdu trápí. Byl jsem placený pokrytec, protože se mi to nelíbilo a stejně jsem v tom pokračoval,“ řekl Angus.

  Z roztomilého kloučka je zarostlý chlápek.

  Z roztomilého kloučka je zarostlý chlápek.

  8. Megan Fox - Mikaela Banes (Transformers)

  I když se pro Megan tahle postava stala odrazovým můstkem, není s ní úplně spokojená.

  „Lidé dobře vědí, že tenhle film není o herectví. A když si to uvědomíte, je to celkem vtipné. Říkáte si: ‚Fajn, teď se ozve AKCE a já někam buď poběžím nebo budu křičet, případně obojí,'“ řekla se smíchem Megan.


  9. Shia LaBeouf - Mutt Williams (Indiana Jones)

  „Přišlo mi, že jsem pošramotil odkaz, který lidé milují a oslavují. Musíte lézt jako opička a podobně. Můžete z toho vinit scénáristu, režiséra... Ale ve skutečnosti je to práce herce, aby tahle akce byla živá a fungovala. A to jsem nedokázal. Je to moje chyba. Jednoduše,“ přiznal otevřeně Shia.

  via GIPHY


  10. Rooney Mara - Tiger Lily (Peter Pan)

  Rooney vadí, že film Pan zapadl. „Opravdu mě štvě, že jsem v téhle pozici. Vážně. Už se tam nikdy nechci dostat. Chápu, proč jsou z toho lidé frustrovaní a smutní,“ svěřila Rooney.

  Happy Turkey Day 旅

  Příspěvek sdílený Rooney Mara  (@rooneyymara),  Drsné! 10 hereckých hvězd, které nesnášely své filmové a seriálové postavy!
  OMG
  223

  995005

  LOL
  69

  995002

  WTF
  53

  995003

  FAIL
  47

  995004

  SUPER
  44

  995001

  LOVE
  34

  995006  Související