Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • SOUTĚŽ: INSTAX YOUR LIFE! VYHRAJ FOŤÁK INSTAX MINI 9!

  1. září 2017 10:15
  Zachyť své zážitky s INSTAXEM! Tenhle foťák je hodně zábavná věcička, která dokáže udělat okamžitou fotku s jedinečnou atmosférou. A ty ho teď můžeš vyhrát!

  ČTI TAKÉ: 53 % TEENAGERŮ SPÍ S MOBILEM V POSTELI! DĚLÁŠ TO I TY? PROČ S TÍM OKAMŽITĚ PŘESTAT?

  FUJIFILM INSTAX MINI 9
  FUJIFILM INSTAX MINI 9


  Instantní fotoaparát INSTAX zachytí kouzlo momentu, který uchová ve formě malé fotografie velikosti kreditní karty. Je ideální pro jakoukoli party, festivaly, akce a výlety, umožňující zachytit jedinečný moment na zábavné retro obrázky jednoduše za pochodu.

  FUJIFILM INSTAX MINI 9

  FUJIFILM INSTAX MINI 9

  Vyber si z pěti trendy barev, které byly navrhnuty tak, aby oslovily širokou škálu mladých, začínajících fotografů se smyslem pro design.

  S Instax mini 9 si teď můžeš užít i focení selfies! Díky zrcátku vedle objektivu tak můžeš zkontrolovat kompozici fotky. Navíc má i makro předsádku pro focení z blízka, kdy můžeš fotografovat od vzdálenosti již 35cm od objektu. To musíš mít!

  SOUTĚŽ NA INSTAGRAMU S #OCKOINSTAXTEAM A KAŽDÝ TÝDEN VYHRAJ JEDEN INSTAX MINI 9!


  JAK NA TO? Od 11. 9. do 8. 10. můžeš každý týden sdílet na Instagramu své fotky na zadané téma! Pokračujeme 2. 10. - 8. 10. s mentorkou tohoto kola - FANCY! Jaké je její téma? Móda / lifestyle! Pochlub se parádní fotkou a vyhraj!

  Fotogalerie


  Máš fotku, se kterou se chceš pochlubit a zařadit se tak do soutěže o skvělej foťák INSTAX MINI 9? Na nic nečekej a nasdílej své foto na Instagramu s hashtagem #ockoinstaxteam!

  Fancy vybere po týdnu nejlepší fotku a určí, kdo získá INSTAX MINI 9! Vyhlášení vítěze proběhne v přímém přenosu v Mixxxer show na ÓČKU a na webu ocko.tv. Držíme vám palce!

  www.fujifilm.cz

  instagram.com/ockotv

  Vítěz minulého kola:

  #ockoinstaxteam

  Příspěvek sdílený Petr Smejkal (@smejkalpetr93),

  Vítězka předminulého kola: 

  INSTAX


  P49e77t53r S22m62e53j91k18a92l

  Dobrý den hlásím se o výhru Instax mini 9 děkuji :)  Související