Óčko vložilo hudební ceny do rukou diváků

Přečteno: 2792x

Óčko své hudební ceny za rok 2012 nepředá, protože je kompletně vložilo do rukou diváků.

Óčko vložilo hudební ceny do rukou diváků

Ty nominuješ! Ty hlasuješ! Ty předáváš!  To je hlavní motto letošního, již desátého, ročníku. Letos poprvé Óčko nechává  veškeré rozhodování na svých divácích.  Diváci mohou od pondělí 4. února do neděle 10. února posílat své video tipy,  kdo by podle nich měl Óčko hudební ceny za rok 2012 získat.  Z došlých návrhů pak Óčko vybere do celkem pěti kategorií (Zpěvák, Zpěvačka, Skupina, Klip a Objev) po čtyřech nejčastěji navrhovaných interpretech. Pro ty pak budou moci diváci hlasovat až do 24. února na webových stránkách a Facebooku Óčka a na stránkách rádíí sítě Kiss.

 Tradiční sošky  Óčko hudebních cen vítězům předají sami fanoušcí, kteří nic netušící vítěze doslova přepadnou třeba u nich doma, ve zkušebně, na koncertě nebo na nákupech……Štáb Óčka u toho samozřejmě nebude chybět, vše natočí a divákům, kteří něměli to štěstí být přímo u toho, zprostředkuje atmosféru a odhalí vítěze ve vysílání v týdnu od 4. března. Na absolutního vítěze pak čeká ještě jedno překvapení, které diváci uvidí v neděli 9. března.

 Celá komunikace Óčko hudebních cen 2012 se ponese v duchu hlavního motta: Ty nominuješ! Ty hlasuješ! Ty předáváš! Kreativní řešení komunikace navrhl tým Óčka ve spolupráci s agenturou FRAME 100R, která je autorem i rebrandingu Óčka uskutečněného koncem roku 2012.

Toto jsou internetové stránky společnosti Stanice O, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 26509911, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 7531. Společnost Stanice O, a.s., je členem koncernu AGROFERT. 137 TTL: 0.0823 s