Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Katy Perry / Orlando Bloom | foto: Instagram

  PO ROCE PŘIŠEL SMUTNÝ ROZCHOD! KATY PERRY CHCE SVATBU A RODINU, ORLANDO NE! ROZMYSLÍ SI TO?

  24. listopadu 2016 13:53
  Vypadalo to, že tihle dva se hledali tak dlouho, až se našli! Na všech společných fotkách působili šťastně a tak jsme doufali, že Katy konečně našla svého vysněného prince! Bohužel se s ním ale nakonec rozešla! Vrátí se ještě k sobě?

  ČTI TAKÉ: 11 ZAJÍMAVOSTÍ O FILMU FANTASTICKÁ ZVÍŘATA A KDE JE NAJÍT!

  Orlando se zalekl tlaku, který na něj slavná zpěvačka vyvíjela ohledně založení rodiny a tak se ho Katy, které tikají biologické hodiny a po ničem netouží víc než po miminku, rozhodla opustit!

  Orlando Bloom a Katy Perry

  Orlando Bloom a Katy Perry

  Orlandovi připadalo, že je na to po deseti měsících vztahu ještě brzy, ale Katy nemluvila o ničem jiném a jemu už to začalo přerůstat přes hlavu a tak se stal trochu odtažitým. Sám nikam nespěchá - ani nemá důvod. Už má totiž pětiletého syna Flynna z předchozího manželství s modelkou Mirandou Kerr, se kterou se rozešli před třemi lety.

  Orlando Bloom a Katy Perry

  Orlando Bloom a Katy Perry

  Krátce po Halloweenu se proto Orlando svěřil svým přátelům, že je rozhodnutý vztah s Katy Perry ukončit. Podle jeho slov prý není připravený na to, znovu se teď ženit a mít děti.

  Katy Perry

  Katy Perry

  Katy se rozhodla stejně - trávit čas s někým, kdo nevidí smysl života v tom samém, jako ona, pro ni je prý jen ztráta času a i když Orlanda opravdu miluje, jeho rozhodnutí ji dost překvapilo a zaskočilo. Myslela si, že právě on je ten pravý.

  Škoda! Třeba se Orlando rozmyslí a Katy mu bude chybět a změní na rodinu názor... Pokud ne, asi je všechno tak, jak má být!

  Podle posledních informací jsou tihle dva opět spolu, takže možná Orlandovi došlo, že nechce o Katy přijít!

  via GIPHY

  Související