Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • ÓČKO GOLD se 1. 10. 2017 mění na ÓČKO STAR! Na jaké novinky se můžete těšit?

  30. září 2017 12:27
  Stanice O představuje novou podobu stávajícího celoplošného TV kanálu ÓČKO GOLD - hudební stanici ÓČKO STAR! Start vysílání: 1. října 2017.

  ČTI TAKÉ: PINK VYDALA NOVÝ SONG BEAUTIFUL TRAUMA! JAK TĚ BAVÍ? OHODNOŤ V ANKETĚ A HLASUJ!

  ÓČKO STAR

  ÓČKO STAR

  Od 1. 10. 2017 se stávající stanice ÓČKO GOLD změní v ÓČKO STAR, hudební stanici s aktuálnějším obsahem zaměřenou na největší hudební hity a hvězdy od 80. let do současnosti.

  Svým divákům nabídne největší hvězdy světové i domácí pop scény, jejich slavné hity i současnou tvorbu. Soudobý hudební profil doplní nová, moderní grafika, pestřejší programové schéma a informace spojené s hudebními hvězdami, jejich hity, životem a aktuálními aktivitami a koncerty.

  Robbie Williams

  Robbie Williams

  ÓČKO STAR je hudební kanál, který nabízí moderní vysílání pro aktivní, hudbu milující střední generaci diváků (25-45 let), kteří tvoří klíčovou cílovou skupinu světového hudebního mainstreamu.

  Profilovými hvězdami ÓČKO STAR jsou světoví a domácí idoly jako Robbie Williams, Michael Jackson, Adele, Madonna, Rihanna, Pink, U2, Coldplay, Chinaski, Kryštof, Lucie, No Name, Ewa Farna, Richard Müller a další.

  Pink

  Pink

  ÓČKO STAR nahradí stávající vysílání kanálu ÓČKO GOLD na všech platformách, navíc se již od začátku svého vysílání objeví i na satelitu Astra.

  Programové schéma ÓČKO STAR mapuje denní rytmus cílové skupiny diváků v několika hudebních blocích:

  • WAKE ME UP - ranní hity, které vás nakopnou
  • SIMPLY THE BEST - nejlepší songy pro skvělý den
  • BACK TO THE 80´s / 90´s - legendární hity 80. / 90. let
  • I LOVE YOU - songy pro romantické večery
  • BECAUSE THE NIGHT - hity na dobrou noc
  • DANCE! DANCE! - víkendová diskotéka...
  Chinaski

  Chinaski


  Zcela novým prvkem v programu bude pravidelný večerní (20:00 – 22:00) playlistový pořad ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM, připravený ve spolupráci s Rádiem Impuls, který nabídne klasické i současné české a slovenské hity známe ze stejnojmenného projektu nejposlouchanějšího rádia v zemi.

  ÓČKO STAR nabídne i divácky úspěšný formát chart, ve kterém představí aktuální žebříček IFPI.

  Důležitou složkou přinášející klíčové rysy proměny celé stanice je nová grafická podoba ÓČKO STAR. Odráží pestrost hudební skladby, zaměření na současnou aktivní generaci a rozšířený informační rozměr kanálu.

  ÓČKO STAR můžete sledovat i v aplikaci ÓČKO, nebo živě na webu ZDE.

  Madonna

  Madonna  V52á61c19l29a67v J32e83l85í47n78e15k

  Musím říct, že je to jedna z nejhorších změn, co znám. Na Óčko gold

  koukám hodně, moc se mi líbilo.Teď se mi nelíbí vůbec ta grafika. A také jsem Čech. Takže se mi opravdu líbí, že teď už ty relace nemají český název ani jeden...Václav

  R13o35m74a63n68a Š27k97o34p49k32o10v87á

  Romana S.

  Také si myslím že STAR je spíše horší ,.málo tam zpívá ABBA a mnohé jiné skupiny ne vidím,ani neslyším.Samé neznámé nové tváře a hlavně nejvíce černoši ty vedou na celé čáře. Zlaté OCKO GOLD to je k nezaplacení. SKODA ho.. Je mi z toho smutno ty špatné zůstávají. a dobře věci se ruší.Vše pro diváky a posluchačeže ?Star je pro mladé a mladší a GOLD bylo suprové nemělo se rušit pro modernizaci a ty mladé školou povinne.  Související