Óčko

  • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

    Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
  • Články
  • Pořady
  • Soutěže
  • Charts
  • Živě
  • TOP 10 nejsledovanějších hudebních hvězd na Instagramu! Vede Selena a Ariana!

    8. prosince 2017 9:26
    Během letošního roku se celebrity soustředily na Instagram více než kdy předtím, ale kdo získal nejvíce odběratelů?

    ČTI TAKÉ: YOUTUBER KOVY PŘIZNAL, ŽE JE GAY. „REAKCE FANOUŠKŮ NEBYLY JEN POZITIVNÍ“, ŘEKL V ROZHOVORU

    Nejsledovanější hvězdy Instagramu 2017

    Nejsledovanější hvězdy Instagramu 2017

    Minulý rok se „královnou Instagramu“ stala Selena Gomez a i letos si svůj titul udržela – má neuvěřitelných 130 milionů odběratelů, což je o více než 34 milionů více než loni.

    Jen o 15 milionů odběratelů ji však dohání Ariana Grande, která je druhou nejsledovanější umělkyní a také letos získala přes 30 milionů nových příznivců.

    Mezi další nejsledovanější interprety patří Demi Lovato, Miley Cyrus a Taylor Swift, přičemž pomyslným králem Instagramu je opět Justin Bieber jako jediný zástupce mužů v Top 10!

    via GIPHY

    TOP 10 nejsledovanějších hudebních stars na Instagramu:

    1. Selena Gomez (@selenagomez): 130M+ followers 
    2. Ariana Grande (@arianagrande): 115M+ followers
    3. Beyoncé (@beyonce): 108M+ followers
    4. Taylor Swift (@taylorswift): 104M+ followers
    5. Justin Bieber (@justinbieber): 93M+ followers
    6. Nicki Minaj (@nickiminaj): 83M+ followers
    7. Miley Cyrus (@mileycyrus): 73M+ followers
    8. Jennifer Lopez (@jlo): 70M+ followers
    9. Katy Perry (@katyperry): 68M+ followers
    10. Demi Lovato (@ddlovato): 62M + followers

    Ariana Grande / Selena Gomez

    Ariana Grande / Selena Gomez

    O kterých hvězdách se na Instagramu letos nejvíce mluvilo? 

    1. Twenty One Pilots (@twentyonepilots)
    2. Justin Bieber (@justinbieber)
    3. Ariana Grande (@arianagrande)
    4. Selena Gomez (@selenagomez)
    5. Migos (@migos)
    6. Harry Styles (@harrystyles)
    7. Taylor Swift (@taylorswift)
    8. Beyoncé (@beyonce)
    9. Niall Horan (@niallhoran)
    10. One Direction (@onedirection)

    via GIPHY





    Související